2726
عنوان

بچه ها من بچمو میخامممم

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنین سه ماه و نیمه که شیر ندلشتی

شیر میاد خب دست منه مگه...۱۴ هفته بودم😔😔😔

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
خب تا 6 ماه نباید بشی منم بعد 6 ماه شدم 

ن نمیتونم تا ۶ ماه تحمل کنم.یک ماه فقط میخام جلوگیری کنم.

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2728
متاسفم😔خیلی سخته ولی بدون تو تنها نیستی 

از 

چند ماهگی شیر میاد 😐

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
کی دوباره حامله شدی.من دارم دیوونه میشم

آبجی گلم نگران نباش خدا یه بچه سالم و خوب بهت میده صبور باش و ختم قرآن کن یا حق

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

الهی بمیرم برای دلت 😔

استارترعزیزم به مدت ۱۴ روز سفره صلوات گذاشتیم هرروز به نیت یکی از چهارده معصوم صلوات داریم به قصد حاجت روایی ⚘

امروز به نیت امام دهم امام هادی (ع) هست بیا شرکت کن انشالله دوباره نی نی دار بشی 😔😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068463/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-هادی-ع?page=1

الهی به امید خودت
ن نمیتونم تا ۶ ماه تحمل کنم.یک ماه فقط میخام جلوگیری کنم.

تحملت رو ی مقدار ببر بالا میدونم سقط خیلی سخته ولی هرچی دیر اقدام کنی بهتر

پیش دکتر هم برو علت سقطرو جویا شو تا دوباره ضربه نخوری

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2706