2703
2553
عنوان

از ایککه نتونم ازدواج کنم خیلی میترسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرانتونی؟ هرچی خداصلاح بدونه همون میشه . خدا هواتوداره نگران نباش...یهودیدی وقتی که حتی  فکر ازدواجم نمیکنی خدا یه کیس خوب برات فرستاد😍

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   
2456

استارترعزیزم سلام و باآرزوی براورده شدن حاجتها و ارزوهات 🕊⚘

به مدت ۱۴ روز سفره صلوات گذاشتیم هرروز به نیت یکی از چهارده معصوم صلوات داریم به قصد حاجت روایی ⚘

امروز به نیت امام دهم امام هادی (ع) هست لطفا شرکت کنین 😍⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068463/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-هادی-ع?page=1

الهی به امید خودت

عزیزم اولا فکر نکن ازدواج خبری هست دوما هنوز دیر نشده سوما تو شرایط الان اکثرا ازدواج نمی کنن و اینکه ببین قسمتت به خیر کی هست چیزی از خدا به زور نگیر من خودم ۲۷ ازدواج کردم 

ازبودن با خانواده لذت ببر عجله نکن گاهی عجولانه تصمیم بگیری ممکنه پشیمون شی که چرا ازدواج کردی سن های بالاتر از تو هم هنوز تو خونشونن .انشالله گیرت‌میاد فقط عجله نکن و افکار منفی سعی کن سمت خودت نیاری

2714

توروخدا نترس بخدااین ترس  هاخوب نیس 

چون ممکن خدای نکرده از ترس مجردی بای ادم بی سرپا ازدواج کنی نتونی منطقی فکرکنی تازه الان سن ازدواج رفته بالا ازدواج خوب خوبه خیلی خوبه منم دوست دارم اما مجردی هزارباربهترازدواج بد .همیشه بعد نمازهات دعاکن خدا ی ادم خوب سرراهت قراربده ی ادم لایق دعاکن از خدا بخاه اما از ترس مجردی تن ب هرازدواجی نده دعاکن ی ازدواج عاقلانه و خوب بکنی

یه چیز بهت بگم به من ثابت شده هر کی از هرچی بترسه عینا سرش میاد .سعی کن موج منفی ندی به خودت 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
چون خواستگار ندارم 

برو بیرون تو اجتماع قرار بگیر کلاس های مختلف برو جاهایی برو که دیده بشی معلومه آدم وقتی جاهای خاصی نره و دیده نشه کسی ام نمیاد سمت چون دیده نشده که بخواد بیاد سمتش....

بعدشم نترس آدم از چیزی که میترسه به سرش میاد‌‌..‌.و من راجع به این موضوع به یقین رسیدم!

فقط کافیه خودتم واسه خواسته ات تلاش کنی بشینی یه گوشه منتظر باشی کسی بیاد سمتت هیچ اتفاقی نمیوفته....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706