1874
1823
عنوان

از ایککه نتونم ازدواج کنم خیلی میترسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 77 پست

عزیزم اولا فکر نکن ازدواج خبری هست دوما هنوز دیر نشده سوما تو شرایط الان اکثرا ازدواج نمی کنن و اینکه ببین قسمتت به خیر کی هست چیزی از خدا به زور نگیر من خودم ۲۷ ازدواج کردم 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ازبودن با خانواده لذت ببر عجله نکن گاهی عجولانه تصمیم بگیری ممکنه پشیمون شی که چرا ازدواج کردی سن های بالاتر از تو هم هنوز تو خونشونن .انشالله گیرت‌میاد فقط عجله نکن و افکار منفی سعی کن سمت خودت نیاری

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

توروخدا نترس بخدااین ترس  هاخوب نیس 

چون ممکن خدای نکرده از ترس مجردی بای ادم بی سرپا ازدواج کنی نتونی منطقی فکرکنی تازه الان سن ازدواج رفته بالا ازدواج خوب خوبه خیلی خوبه منم دوست دارم اما مجردی هزارباربهترازدواج بد .همیشه بعد نمازهات دعاکن خدا ی ادم خوب سرراهت قراربده ی ادم لایق دعاکن از خدا بخاه اما از ترس مجردی تن ب هرازدواجی نده دعاکن ی ازدواج عاقلانه و خوب بکنی

یه چیز بهت بگم به من ثابت شده هر کی از هرچی بترسه عینا سرش میاد .سعی کن موج منفی ندی به خودت 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چون خواستگار ندارم 

برو بیرون تو اجتماع قرار بگیر کلاس های مختلف برو جاهایی برو که دیده بشی معلومه آدم وقتی جاهای خاصی نره و دیده نشه کسی ام نمیاد سمت چون دیده نشده که بخواد بیاد سمتش....

بعدشم نترس آدم از چیزی که میترسه به سرش میاد‌‌..‌.و من راجع به این موضوع به یقین رسیدم!

فقط کافیه خودتم واسه خواسته ات تلاش کنی بشینی یه گوشه منتظر باشی کسی بیاد سمتت هیچ اتفاقی نمیوفته....

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به عشقمه😍🥰😇 اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

منم ابان ۲۵ساله میشم خاستگار ندارم.😊
 ینی دارما ولی یه سری همسایه بدجنس داریم ک کلا نمیزارن دخترای محلمون ازدواج کنن 

نمیدونم جکار کنم

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
1826
برو بیرون تو اجتماع قرار بگیر کلاس های مختلف برو جاهایی برو که دیده بشی معلومه آدم وقتی جاهای خاصی ن ...

من تو اجتماع هستم درسم خوندم کارم میکنم اما خبری نیست 

چی هست ساب؟

ساب یه نوع تکنیک هس که یه آهنگ میذارن ولی پشتش پیام‌های پنهانی هس که به ناخودآگاه مغز میرسه و ناخودآگاه اونو میشنوه.. و باعث جذب خواسته مون میشه.. ذهن بشر خیلی پیشرفته اس.. ببین مثلا ساب جذب عشق برمیداری میگی مثلا به محمد برسم.. اگه سابت سفارشی باشه مخصوص با اسم خودت میسازن.. مثلا تو ساب دااااایم هی پیام پنهان با هنذفری ات میرسه به ناخودآگاه که سارا تو خوشبخت میشی سارا تو با محمد ازدواج میکنی و ناخودآگاه هم هرپیام پنهان رو ضبط و ثبت میکنه تو مغز و باعث میشه به خواسته ات برسی

خانوم موسوی عزیزم 😍😘معجزات زندگی ام را برای یه عمر، ممنونتم عزیزم❤️❤️❤️❤️الهی هرجا هستی، تنت سالم و دلت شاد باشه عزیزم❤️😘🙏

حقیقت اینجاست که با ازدواج احساسات تنهایی تمام نمیشن  و ازدواج پایانی برای این حس نیست. فقط نوعش رو عوض میکنه. شما باید این حستون رو شناسایی کنید و باهاش کنار بیاید. به بیان دیگه اول باید با خودتون کنار بیاید.  باید قبول کنید که جریان افکاری که توی ذهنتون میاد گاهی غیر قابل تحمل و طاقت فرساست و این طبیعت انسانه. چون ما انسانها مغز فعالی داریم و بسیار فکر میکنیم. طبیعیه که گاهی بترسیم و احساس تتهایی بکنیم. هنر زندگی کردن کنار آمدن با این افکار با استقلال فکری کامل هست. چرا میگم ازدواج پایان این افکار نیست...  چون موارد زیادی رو میبینم که برای فرار از تنهایی ازدواج میکنن اما وقتی رابطه شون اندکی جلوتر میره و هنوز احساس خلاء میکنن که طبیعی هم هست.... دلسرد و ناراحت میشن و فکر میکنن که طرف مقابلشون باید "معجره ای" میکرد که نکرده. حال آنکه ریشه ی این احساسات در خود ماست. و در هر سنی، به خصوص در انتهای دهه های بزرگسالی به سراغمون میاد. 

نگران نباشید و به زندگی فرصت جریان پیدا کردن بدید. این فکرتون جزئی از جریان زندگیه

1718