1874
1823

من 26 سالمه.همش حس بدی دارم احساس میکنم دیگه نمیتونم ازدواج کنم.همش میترسم نشه و تنها بمونن.من نه خواهر دارم نه برادر تنها تو این دنیا چیکار کنم؟😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

منم ۲۶ سالمه اما اصلا نمیترسم ...من میتونم تنها و مستقل زندگی کنم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بخدا ازدواج و شوهر اونقدرام خوب نیست

خوشبحالت ک مجردی   من ۱۹سالم بود ک ازدواج کردم و الان میگم چرا انقد زود   اصن چرا ازدواج کردم

🎶🎶🎧  بارون ک میزنه دلم میخاد چترمو بردارم برم تو خیابون از کنار آدما رد بشم  بگم ببخشیدچتر نمیخاین؟!  باهاشون حرف بزنم درد دل کنم بخدا بارون ک میزنه  آدم تنها  تنهاتر میشه   باز داره بارون میزنه  یعنی چطوره حالت   اخ ک چقد دلم میخاد الان بیام دنبالت   من باشمو تو باشی و دیونگی و بارون   آخ ک چقد تنگه دلم  واسه هردوتامون  باز داره بارون میزنه دلم اسیر عشقه  کاش حداقل اتفاقی بیام جلوی چشمت   بهت بگم عاشقتم  دیونتم عزیزم من هنوزم تو خلوتم  واست اشک میریزم   آهای عشق خوشگلم  باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم  کاش میموندی  همیشه پیشم  اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم من بی تو دیونه میشم  ...... ببین بامرام  از اینهمه عشق  ی زنگ ب ما نمیرسه؟!  دیگ ب قلب ما  ی سر نمیزنی  میگفتی تو بارون همش یاد منی    الان بارون میاد ی زنگ نمیزنی   تمام زندگیم  زندگی منی   دیگ بقلب ما  ی سر نمیزنی   میگفتی توبارون  همش یاد منی   الان بارون میاد  ی زنگ نمیزنی  تمام زندگیم  زندگی منی   اهای عشق خوشگلم باتو حله مشکلم  من بی تو دیونه میشم ...🎵🎵
1794

چرانتونی؟ هرچی خداصلاح بدونه همون میشه . خدا هواتوداره نگران نباش...یهودیدی وقتی که حتی  فکر ازدواجم نمیکنی خدا یه کیس خوب برات فرستاد😍

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   

استارترعزیزم سلام و باآرزوی براورده شدن حاجتها و ارزوهات 🕊⚘

به مدت ۱۴ روز سفره صلوات گذاشتیم هرروز به نیت یکی از چهارده معصوم صلوات داریم به قصد حاجت روایی ⚘

امروز به نیت امام دهم امام هادی (ع) هست لطفا شرکت کنین 😍⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068463/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-هادی-ع?page=1

خدایا تنها امیدم تویی ...
1899