2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیایید خیلی معمه

140 بازدید | 14 پست

سلام ممنون که اومدید من دانشگاه پیام نور حسابداری واسه کاردانی میخوام برم میگن تا ۵مهر وقت ثبت نام داره اما دقیق نمیدونم خوبه یانه هزینه هاش چطوره چندروز در هفته هستش و سخته یا نه استاداش خوبن؟؟ مدرکش معتبره یا نه؟؟؟

خواهش میکنم هرکسی میدونه کامل توضیح بده فکرم خیلی درگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لیسانس حسابداری دارم نشسته ام خونه کارمناسب نیست رشته ی خوبی نیست روانشناسی تربیتی یاعلوم تربیتی پیام نوربخون آموزش وپرورش هرسال جذب نیرومیگیره ازاین رشته ها کاش منم کسی بودراهنماییم کنه

2731

پیام نور از آزاد معتبرتره والا، تو خیلی کشورا ارشد آزاد ایران رو قبول ندارن اما پیام نور و دارن  کلاساش یک سوم کلاسای دولتیه، بعضیام خودخوانه یعنی خودت میخونی بعدم میری امتحان میدی ولی عملی و تخصصی کلاس داره، هزینه هاشم از غیرانتفاعی یکم کمتره، من دوستم میخوند شاید هفته ای دوبار کلاس داشت بعضی وقتام سه چهار بار بعضی هفتع هام کلا کلاس نداشت، یه چیز جالبم میگفت امتحاناش مث کنکوره سربرگاش، و اکثرا تستی و بانک سوال داره و میتونی قبل امتحان بری از سایتای مختلف نمونه سوالات رو بگیری چون اکثرا از همونا میاد، کلا واسه کسایی که دوس دارن وقت آزاد بیشتری داشته باشن پیام نور خوبه

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 

اهان یه چیزی من خودم دولتی حسابداری خوندم اما به هیچکس توصیه نمیکنم برای من فوق‌العاده خسته کننده و فرسوده کننده بود فک کن من دوباره رفتم کنکور دادم روانشناسی خوندم و واقعا راضیم، حسابداری خیلی خیلی زیاد روحیه بالایی میخاد نخصوصا وقتی سرکار میری چون یه حساب بدهکار بستانکار جابجا بشه فاتحه همه صورتهای مالی خودنه ست و کار بسیار پرمسوولیتیه اگه این توان رو در خودت میبینی برو و گرنه خودتو خسته و روحتو فرسوده نکن

2738
اهان یه چیزی من خودم دولتی حسابداری خوندم اما به هیچکس توصیه نمیکنم برای من فوق‌العاده خسته کننده و ...

اخ چرا پیام نور برنمیدارن رشته حسابداری رو چون شاخه فنی هستش میگن پیش ندارید نمیتونیم ثبت نام کنید شما دانشگاهیی میشناسید که پیام نور باشه و قبول کنه؟؟؟تهران

اخ چرا پیام نور برنمیدارن رشته حسابداری رو چون شاخه فنی هستش میگن پیش ندارید نمیتونیم ثبت نام کنید ش ...

نه متاسفانه نمیشناسم اما منم شنیدم پیش دانشگاهی میخاد، میتونی بری یه آموزشگاه یا مدرسه برات واحدای پیش رو بدن غیرحضوری شرکت کن پاسش کن، من یکی از دوستانم فنی بود و کاردانی (فوق دیپلم) کامپیوتر داشت میخاست پیام نور شرکت کنه گفتن پیش باید داشته باشی اما چون مدرک کاردانی داشت گفتن اون مدزک هم قبوله و کاردانی رو جای پیش دانشگاهی حساب کردن و تونست ثبت نام کنه 

نه متاسفانه نمیشناسم اما منم شنیدم پیش دانشگاهی میخاد، میتونی بری یه آموزشگاه یا مدرسه برات واحدای پ ...

یعنی اکه کاردانی رو دانشگاه آزاد بخونم برای کارشناسی بیام پیام نور قبول میکنن؟؟

یعنی اکه کاردانی رو دانشگاه آزاد بخونم برای کارشناسی بیام پیام نور قبول میکنن؟؟

آره عزیزم قبول میکنن البته 99 درصد فک کنم کارشناسی پیوسته پیام نور رو باید بری ولی خوب یه تعداد درسات تطبیق میخوره و واحدات تو کارشناسی کمتر میشه

آره عزیزم قبول میکنن البته 99 درصد فک کنم کارشناسی پیوسته پیام نور رو باید بری ولی خوب یه تعداد درسا ...

اها یعنی تو کاردانی بیشتر درس های کارشناسی رو مبخونم و کارشناسی سبک میشه الان هزینه آزاد چقدره ؟؟میدونی عزیزدلم یا اینکه هنرستان فنی و حرفه ای مدرک پیش میده برم بخونم یا بخرم ؟؟

اره اگه از کاردانیه رشته ای بری کارشناسی" پیوسته" همون رشته یه تعداد دروس عمومی و تخصصی تطبیق میخوره، اما اگه رشته کاردانیت با رشته کارشناسیت متفاوت باشه فقط چندتا دروس عمومی  تطبیق میخوره، از هزینه اطلاعی ندارم، هنرستان که کلا پیش نداره که بخاد بهت مدرک پیش بده، باید بری دبیرستان یا بعضی آموزشگاه‌های آزاد هم مدرک پیش دانشگاهی میدن

2706