2726
عنوان

یک سال و نیمه تو اقدامم و هنوز خبری نشده😓

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 40 پست

خودتو شوهرت موفرفری هستین؟اگه هستین خواهشن بچه دار نشین همه موفرفریا ادمای بدبختین یکی مثل من خاک بر سر من که مو فرفری به دنیا اومدم

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این تاریخ پریودیمه تاریخ پریود 16 18 19 18 14 14 10 10 7 2

کیست داری خواهرم😐منم دارم خدا رحمم کنه

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2728

روزسوم یاچهارم پریودیت برو اگه مشکلی نداشتی مثلا کیستی یاعفونتی بهت دارومیده باز روزیازدهم یادوازدهم پریودیت بازمیری سونومیکنه فولیکولات خوب بود بهت امپول میده براازاد سازی روزسوم یاچهارمم ازمایش قبل بارداری هم مینویسه که بعدتموم شدن پریودیت انجام میدی همون روز یازدهم دوازدهم باخودت بازببرش جواب ازمایشتو

کافیه قرص لتروزول یا کلومفین بخوری و بارداربشی حالا بری دکتر خودش بهت میگه چطوری

ن عزیزم تجویز این قرص ها شاید بدتر شد اپل باید سونو بده و پزشک مراجعه کنه 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
۵ ماه بعد ازدواج رفتم گفت زود اومدی دیگه نرفتم

وای بدم میاد از این دکترا که  میگند اگه یه سال نشده نیا پیش من

والا من پیش دکترم که رفتم دفه اول که اقدام کردم نشد درمانو شروع کرد با این حال یک ساله اقدامم نشده

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
چقد طول میکشه خوب شم اگ داشته باشم

من احمق کیست دارم هیچ دارویی مصرف نمیکنم،،،حالا شنبه می‌خوام احتمال زیاد برم دکتر،،،اگر تو زودتر رفتی منو تگ کن اگرم من زودتر رفتم تو رو تگ میکنم بهت اطلاع میدم،،، یه درخواست دوستی بهت دادم قبول کن ک هر چی شد خبرم کنی ،،،

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2706