1874
1823
عنوان

این رفتار مامانم زشت نیست؟☹

794 بازدید | 52 پست

یه هفته س قهرم باهاشون غذا رو میاره میزاره دم در بعد از زبون ابجیم پیام میده برم غذا رو بردارم😐😐 زشت نیس این رفتارش با دختر ۲۰ ساله؟ بچه اول هم هستم

انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
چی بگم گلم

منم امروز رفتم هرچی تو یخچالشون بود برداشتم اوردم گذاشتم یخچال بالا اگه چیزی خاست مجبور شه بیاد بگیره😅

انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
زشت که رفتار توعه

🙄

1826
منم امروز رفتم هرچی تو یخچالشون بود برداشتم اوردم گذاشتم یخچال بالا اگه چیزی خاست مجبور شه بیاد بگیر ...

😁 یه جوری سر صحبت و باز کن آشتی کنین بابا

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
کارت خودت یکم زشته مگه رستورانه🤪🤪

اخه من اشپزی بلد نیستم😅

اخی😅

⁦❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 
1718