سلام و روزتون بخیر 

بین گاز مبله لاجرمنیا و فرتو کار بوش لطفا بگید کدوم رو پیشنهاد میدید؟ 

قیمتا خیلی نزدیک به همه 

و واقعا گیج شدم و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ساکن اهوازم و اینجا تنوع جنس زیاد نیست مثلا گاز لوفرا نیست 

همین دو مدل که گفتم بهترینای بازار اینجاست 

الان ک تو بازار فیک زیاد شده و تشخیص سخت ولی بنظرم بوش ی مارک قدیمی تر و در عین حال معروف تر و بهتر 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان ک تو بازار فیک زیاد شده و تشخیص سخت ولی بنظرم بوش ی مارک قدیمی تر و در عین حال معروف تر و بهتر& ...

لاجرمنیا هم ایتالیاییه و تعریفشو زیاد شنیدم 

ولی متاسفانه از اطرافیانم کسی نداشته که بدونم در عمل چقد خوبه 

لاجرمنیا هم ایتالیاییه و تعریفشو زیاد شنیدم  ولی متاسفانه از اطرافیانم کسی نداشته که بدونم در ...

منم واقعیتش نشنیدم 

ولی خب بخاطر این ک بوش ی مارک معتبر و قدیمی ترجیحم بوش 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

مدتیه دارم تحقیق میکنم ولی هربار برمیگردم سر پله اول که فر برقی و توکاربگیرم یا گازی و مبله؟ 

توکار خب ظاهرشیک تری داره پخت دقیق تر و تنظیم دمای بهتر 

از طرفی به خاطر برقی بودنش گرونتر درمیاد 

فر مبله هم خب ظرفیت خیلی بیشتری داره دیگه گاز صفحه ای جدا نمیخواد بگیری و خب با گازه و مصرفش ارزونتر درمیاد 

و خب بعضیا میگن فر گازی به اندازه برقی دقیق نیست  

بوش هم فر مبله داره  شما بودید فر گازی رو ترجیح میدادید یا برقی و توکار رو؟

اگ خونه از خودت تو کار اگ ن ک فر مبله 

کسی تجربه استفاده از لاجرمنیا رو داره؟  عذر میخوام زیاد میپرسم  ولی چون هزینه خیلی خیلی ...

سلام
ما ۵ شعله لاجرمنیا داریم از نوع فن دار یعنی جوجه گردون نداره و رنگ سفید هستش
در یک کلام بسیار عالی هستشاجاق گاز برند بوش و زیمنس هم مال ایتالیاست اگه دقت کرده باشین سرشعله هاشون هم برند ساباف هستش که مال ایتالیاست
کلا اجاق گازهای ایتالیا کیفیتشون یه سر و گردن از رقبای دیگه بالاترهالان به نظرم نو  تو بازار نباشه یا اگرم باشه قیمتش خیلی بالاست
بهترین راه مراجعه به سایت دیوار هستش چرا که بعضیا دارن و میخوان جابجا بشن و گاز جدیدشون تو کاره و این مدل مبله به کارشون نمیاد.
برندهای معتبر ایتالیا : لاجرمنیا -لوفرا - آریستون - تکنو - فلم و .......
بازم سوالی بود در خدمتم.