2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا دادی ؟ تا شش ماهگی جز شیر مادر چیزی نده مگه اینکه دکتر خودش بگه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731

من نگاه😳

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

استارترعزیزم سلام و باآرزوی براورده شدن حاجتها و ارزوهات 🕊⚘

به مدت ۱۴ روز سفره صلوات گذاشتیم هرروز به نیت یکی از چهارده معصوم صلوات داریم به قصد حاجت روایی ⚘

امروز به نیت امام دهم امام هادی (ع) هست لطفا شرکت کنین 😍⚘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068463/سفره-صلوات-هدیه-به-آقا-امام-هادی-ع?page=1

الهی به امید خودت

يادمه پسرخالم رفلاكس شديد داشت دكتر بهش قرص داده بود تو ٣ماهگي  چون شربت اثر نميكرد بعد بايد اين قرص تو اب سيب حل ميشد كه خالم حل نميكرد تو اب سيب با اينكه پزشك توصيه كرده بود ولي ميترسيد با همون اب جوشيده حل ميكرد و بچه با خوردنش نابود ميشد 

اونوقت شما زودتر از موعدش بهش شيره بادام دادي😳

نه به اون نه به شما😕

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738

زود شروع کردی

واسه بچه های رفلاکسی هم از چهار ماه تمام کمکی شروع میکنن

حالا که دادی امیدوارم فقط پوست بادوم رو کنده باشی

چون خیلی نفاخه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

یدونه بادومو پوست کندم با الک رنده کردم بعد ریختمش تو پارچه نخی و اب جوش ریختم بالاش بعد هی فسار دادم با قاشق تا عصارش بیاد بیرون بعد یه تیکه نبات انداختم و ریختم شیشه خورد

ما گر ز سر بریده میترسیدیم  در محفل عاشقان نمیرقصیدیم
یدونه بادومو پوست کندم با الک رنده کردم بعد ریختمش تو پارچه نخی و اب جوش ریختم بالاش بعد هی فسار داد ...

سر خود به بچه این چیزارو نده گناه داره طفل معصوم معدش آماده نباشه به مشکل میخوره دستگاه گوارشش 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
یدونه بادومو پوست کندم با الک رنده کردم بعد ریختمش تو پارچه نخی و اب جوش ریختم بالاش بعد هی فسار داد ...

ما یه نوزاد داریم ظاهرا سیر نمیشه می‌خواهیم شیر بادوم بدیم. ‌شمایادتونه به نی‌نی تون دادید خوب بود؟ نمی‌خواهیم ‌شیر خشک بدیم. دوماهه