2410
2553
عنوان

دعا كنيد بميرم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگ درکت میکنم عزیزم منم دوست دارم بمیرم بنظرم بمیرم اسایشم بیشتره! دیگه رمقی برای زندگی کر ...

شك نكن بيشتره ب خودكشي فكر ميكنم ولي ميترسم 

گفت: میشه نری 😪پرسیدم چرا ؟ گفت اخه برنج خیسوندم 😐

منم همینو میخام که بمیرم

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2720

چیشده عزیزدلم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

مشکلت چیه راه حل نداره

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
شك نكن بيشتره ب خودكشي فكر ميكنم ولي ميترسم 

منم همینطوریم

یکی از اشناها خودکشی کرد بعد مامان باباش داغون شدند از اون موقع ی اب خوش از گلوشون پایین نرفته چون این بنده خداها رو دیدم دلم نمیخواد خانوادم ب همچین روزی بیوفتند 

حقشون نیست بعد این همه محبتی که در حقم کردند همچین اینده ای رو براشون رقم بزنم

2714

چرا

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......