1822
1823

ای خدا خودت ظهور کن😕😕😕😕

در خواست دوستی عزیزانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم تا الان همه رو قبول کردم الان طی چند روز اخیر خیلی از دوستان درخواست دادن و منو مورد عنایت قرار دادن و شخصیت خودشونو اشکار کردن  💜مغرورم؟؟؟عشقم میکشه!!! از بعضیا متفرم؟؟؟خودشون خواستن!!! بعضیا رو فراموش کردم؟؟حافظه خودمه!!!! مثه بچه هام ؟؟؟دوست دارم!!! لج بازم؟؟؟به شما ربطی نداره!!! کینه اینم؟؟؟اره چه جورمممم!!!! سنگدلم ؟؟؟چه بهتر!!! از من خوشت نمیاد؟؟فدا سرم مگه مجبورت کردم!! قراره مثل تو باشم؟؟نوچ!!! قابل تحمل نیستم؟؟نیازی به تحملم نیست!!! باهام حال نمیکنی؟؟به سلامتتتت!!!!!!!!!! 9/9/10 میبینمتون 😎_من بد بودنو بهتر از خیلیا بهتر بلد بودم منتها انقدر وجود داشتم رو کسی امتحان نکنم 😊_ شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر....شخصیت من چیزی که من هستم...اما برخوردم بستگی داره به اینکه تو چی باشی.... 😁_من مست و تو دیوانه ما را که برد🤔خانه صد بار تو را گفتم کم خور دو سه پیمانه در شهر یکی کس را هوشیار نمیبینم هر یک بدتر از دیگر شوریده و دیوانه🤫 خودت باش!!!! مگه خودتت چشه؟؟؟😃نگا به امضام نکن مهربونم تا وقتی باهام خوب برخورد شه😂😂😂

حالا عقده پر بازدید داری؟؟؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه نارنجی😍 قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۶  وزن شروع ۶۶  وزن هدف ۵۵😍♥️ مهم نیس راهیو ک شروع میکنی چقد سخت باشه مهم اینه اگ شروعش کردی تا اخرش ادامش بدی 😍😍😍  باردار نیستم تیکر تولدمه☺☺☺

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

چرا پربازديد شه؟ كاپ ميدن!؟ در عجبم🤔

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ینی الان دعا کنیم خیانت کنه بازدید تاپیکات بره بالا؟

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
1826

دوست داری خیانت کنه؟؟؟؟

مثلا بازدید تاپیک بره بالا چی گیرت میاد؟

خوشبختی را تعقیب نکنید ودر جدال برای رسیدن به خوشبختی نباشید زندگی را زندگی کنید خوشبختی پاداش مهربانی،صداقت و درستکاری و گذشت شماست..

از دروغ بگو واااای بچه ها توروخدا بیاید داره قلبم آتیش سوزان میگیره 

حالا بگید چی شده ی چند دیقه اینطوری نگه شون دار جواب میده 🤣🤣

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
1718