1874
1823
عنوان

پول تو جیبی ومخارج زن در دوره ی عقد با پدرشه یا شوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 87 پست
دقیقا منم با حرف شما موافقم ولی بعضی از خانوما توی  نی نی سایت  اینجوریه هرچی به نفع خودشو ...

خب اینا از روی لج حرف میزنن یا رسم و این چیزا در صورتی که قانون وجود داره و اقا و خانم میتونن شکایت کنن

کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
من از هر ۲ میگیرم😂 ب بابام میگم‌شوهرم اینا رسم ندارن تو عقد خرج بدن  ب شوهرمم گفتم ما رسم‌ندا ...

دقیقا منم😂😂😂

میخام برم بازار لباس یا چیز دیگه بخرم به دوتاشون میگم پول بده بعد پول یکی رو خرج میکنم اون یکی رو پس انداز میکنم😁😂

از نظر قانونی با همسر گررررام هس چون نفقه با شروع عقد لحاظ میشه اما از نظر عاطفی بسته به لطف و کرم ...

اين بشرطي كه هست كه تمكين كنى البته براى بار اول زن هم حق حبس مهريه داره ، البته اينا همش قانونه عرف هر شهر و هر خانوده فرق داره

1825

من سرکار میرفتم از بعد از دوران دانشجویی اصلا از بابام پول نگرفتم، ی وقتا مامانم ی چیزایی واسم مسخرید از طرف خودشون ولی کلا خرجم با خودم بود تو دوران مجردی و عقد 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا من به تو ایمان دارم... 

سلام من شوهرم بهم پول میداد بابام نمیزاشت خرج کنم میگفت بزار هر وقت رفتید زیر ی سقف بعد خرجش کن . بعدم که رفتیم زیر یه سقف شوهرم پولا را ازم گرفت   

آنچنان باش که ارباب جوابت نکند 
دقیقا منم😂😂😂 میخام برم بازار لباس یا چیز دیگه بخرم به دوتاشون میگم پول بده بعد پول یکی رو خرج می ...

خخخخ من دلم نمیاد از بابام پول بگیرم با این که هیچ وقت نزاشت هیچی توی دلم بمونه و با این که من ازشون نمیگیرم خودش بهم میده😂😂الانم که جدا شدم چیزی میخوام بکیرم با پول خودم میگیرم با این که پدرم بازم بهم پول میده اما هیچی بهش نمیگم

سلام من شوهرم بهم پول میداد بابام نمیزاشت خرج کنم میگفت بزار هر وقت رفتید زیر ی سقف بعد خرجش کن . بع ...

😂😂😂😂باید همون موقع میدادیشون طلا یا حساب بانکی میدادیشون دست مامانت

نه قانونش اینجوری نیس از لحظه ایی ک عقد میکنی خرج و نفقه ی شما میوفته گردن شوهرت  و از پدر سا ...

نه عزيزم اگه تمكين كنى مرد وظيفه نفقه دادن داره و براى بار اول فقط زن حق حبس براى مهريه داره اينجورى كه شما ميگى نيست

با هرکدوم ک بِدن دوران عقد مث این میمونه بین وارث باشی هر طرف ک شد ولی اصل با شوهره

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙏🌹🤦‍♂️🥀🥀🥀...انسانها همه چیز رو همینطور حاضر و آماده از مغازه ها میخرن و چون مغازه ای نیست ک دوست بفروشد انسانها مانده اند بی دوست روباه به شازده کوچولو گفت تو اگر میخواهی من دوستت باشم مرا اهلی کن شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی چه روباه گفت یعنی ایجاد علاقه کردن

من شوهرم میداد خوشش نمیومد از بابام پول بگیرم .کتابامو میخرید خریدام با خودش بود پول خوابگاهمم میداد هر ماه همـپول واریز میکرد واسم ولی خب من بابامم میریخت برام نمیشد بگم نریزه ناراحت میشد به شوهرمم نمیگفتم واسه همین همه شو خرج میکرد حیف اون موقع میشد ماهی یکی دو تا سکه بخرم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

از لحظه عقد همسرش هست و همه امور زن وظیفه شوهرش محسوب میشه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

والا من 4. 5 ساله حقوق بگیرم خونوادم ی بار نپرسیدن حقوق می گیری نمی گیری..؟؟ چقد می گیری؟؟؟ 

چطور بعضیا میگن برای اینکه خونواده شوهر حرف در نیارن...وقتی یکیو دوست داشته باشی و برا دلت عزیز باشه قانون و رسم و رسوم و عرف شعری بیش نیست... من ک تازه به خونوادم گفتم ی دختر برام پیدا کنن.. خدا شاهده ماه به ماه برای هر چیزی به جز لباس پول بهش میدم.. برا لباس هم میگم توی گردنت  ک جوری لباس داشته باشی و بخوای بپوشی ک ی دختری کسی ببینه و دلش بکشه و پول نداشته باشه.... 

1904
من دیدم توی نی نی سایت یه خانومه لباسی برادرش که توی عقد بود داشت میگفت مامانم میشوره همه میگفتن اره ...

خداخیرت بده

داداشای من عقد بودن لباسای داداشمو مامانم بشوره ،اتو کنه و..... تمام کمال رسیدگی میکرد

بعد داداشمم ازوقتی عقدکردهمه مخارج خانومشو میکرد همهههه چی حتی جوراب میخواست پول ازداداشم میگرفت .

ولی خانواده من نظرشون اینه که منم ازدواج کردم  تاعروسی نکردم نرفتم خونه شوهرم همه چیزم بابامه لباس بخره،پول بده و.... 

ولی بااونی که نامزد میکنم درآینده که الان دوس پسرمه 

میگه بعدعقد همه خرج مخارج توبامنه 

من دیدم توی نی نی سایت یه خانومه لباسی برادرش که توی عقد بود داشت میگفت مامانم میشوره همه میگفتن اره ...

مرد لباسشو باید خودش بشوره

مادری که نتونسته اینو یاد پسرش بده همون تا آخر عمرش باید بشوره

1718