1822
1823

لطفا گزینه هارو جواب بدید که درصد مشخص بشه

تعداد رای : 170
نظرسنجی
شوهر
128
75%
پدر
42
24%

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

قانونا با همسر ولی چون خونه پدری هستی میتونی یه چیزی پینابین باشه 

🧡چالش پاییزی بامداد خمار 🧡*گروه نارنجی*.   وزن شروع :68K,,, وزن هدف :57،،قد :164،،،.    غم مبهم عصرای پاییزی بد به دلم خوش میاد..همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

من از هر ۲ میگیرم😂 ب بابام میگم‌شوهرم اینا رسم ندارن تو عقد خرج بدن 

ب شوهرمم گفتم ما رسم‌نداریم بابام بده باید تو بدی😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤👰تیکر عروسیمه🤵❤ یه جا تو داستان لیلی و مجنون وقتی بابای مجنون ،مجنونو می بره کعبه که از خدا بخواد کمکش کنه لیلی رو فراموش کنه مجنون میگه:یارب تو مرا به روی لیلی ،هر لحظه بده زیاده مِیلی از عمر من آنچه هست بر جای بستانو به عمر لیلی افزای گرچه شده ام چو مویش از غم ،یک موی نخواهم از سرش کم  باید خیلی عاشق باشی تا بفهمی مجنون چی گفتا❥مجنون وار لیلی زندگیتم
1904
عزیزم قانونی از ثانیه ایی که عقد میکنی دیگه مخارجت با شوهره

من دیدم توی نی نی سایت یه خانومه لباسی برادرش که توی عقد بود داشت میگفت مامانم میشوره همه میگفتن اره باید مامانت بشوره عروسی نکردن منم میگم این به اون در پس مخارجم با پدره 😐

از نظر قانونی با همسر گررررام هس چون نفقه با شروع عقد لحاظ میشه

اما از نظر عاطفی بسته به لطف و کرم جفتشون داره😅😅

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹
1718