2726
بهش دست زدی؟  چطوری بود؟  تو چی میبینی؟

داشت خفم میکرد توخواب ازخودش صدا درمیاورد صداهای عجیب غریب دستشو گرفتم دستش لاغر وچروک بود یه بارم از پشت سفت منو گرفت مچ دستشو گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داشت خفم میکرد توخواب ازخودش صدا درمیاورد صداهای عجیب غریب دستشو گرفتم دستش لاغر وچروک بود یه بارم ا ...

منم شبا همش خوابای بد میبینم و ارضا میشم تو خواب میگن از علائم همزاده

روابط عاطفیم الکی الکی بهم میخوره 

داشت خفم میکرد توخواب ازخودش صدا درمیاورد صداهای عجیب غریب دستشو گرفتم دستش لاغر وچروک بود یه بارم ا ...

پس میگی جسم دارن

من هم جن میبینم اما ی نوعی ازشونو دیدم ک عین ما ادم ها هستن

اما هیچوقت نشد ک بهشون دست بزنم تا ببینیم دسم ازشون رد میشع ینی روح یا هاله ان یا اینکه جسمن

خب بعد سرد یا داغ نبود؟ 

هیچوقت غیب شدنشونو هم دیدی؟ 

تو فامیلتون کسی دعا نویس نبوده؟ 

تو هم نترسی انگار فک کنم شماها هم مدیوم باشین

مدیوم نیستم چندباریم گربه سیاه اومده بود بالا سرم مامانم دیده بود کیش میکرد هرشب ازرو نمیرفت توخوابمم زیاد میبینم بختکم زیاد میوفته روم

مدیوم نیستم چندباریم گربه سیاه اومده بود بالا سرم مامانم دیده بود کیش میکرد هرشب ازرو نمیرفت توخوابم ...

از کجا میدونی مدیوم نیستی؟ 

حالا نمیدونم اینا بخاطر طرز فکرت اومدن سمتت

یا رمان و اینا خوندی ک بهم ربطشون دادی یا ن

ولی علایمی ک میگی جالبه 

انگار اونا باهات پدرکشتگی دارن

پیش دعتنویس رفتی تا حالا؟ 

از کجا میدونی مدیوم نیستی؟  حالا نمیدونم اینا بخاطر طرز فکرت اومدن سمتت یا رمان و اینا خون ...

اصلا برام جذابیتی نداره که بهشون فکر کنم رمان ترسناکم نمیخونم وقتی دستشو رو گلوم حس میکنم که میخواد خفم کنه مدیوم وتوهم نیست تو اتاقم حسای شیطانی احساس میکنم وحالم بد میشه وقتی میام ازاتاقم بیرون انگار پامو تو بهشت گذاشتم 

عزیرم اینارعلائم همزاده شایدم طلسم

تاحالا نرفتم دعا نویس فقط میدونم دیگه ترسی ندارم ازشون ووقتی میبینمشون که اذیتم میکنن ونمیزارن زندگیمو کنم انقدر عصبی میشم که میزنمشون یه بار وقتی از خواب پاشدم تو هوا مشت میزدم ودیدم که یه چیزی خود به مبل 

2706