2726

خانواده همسرم فوقالعاده سنتی هستن. میرم اونجا اعصابم خورد میشه. طرز فکرامون از زمین تا اسمون متفاوته. دارم به قطع رابطه خودم باهاشون فکر میکنم. اگه چنین تجربه ای دارین بگین چندساله این کارو کردین و راضی هستین یا نه؟ چه مشکلاتی این کار واستون پیش اورده؟روی رابطتون با همسرتون تاثیر نذاشته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما كه تنهايي نميتوني تصميم بگيري قط رابطه كني  تو اينجور مواقع همسرتون بايد پشتتون باشه و قبو ...

چرا جهنم کنه 

الان داداش من زنش نمیاد اونم نمیره خونه اونا ولی زندگیشون خوبه خداروشکر بقولی افکارامون باهم نمیخونه نه ایشون با ما نه داداشم با خانواده ایشون چرا زجر بکشن خوب 

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
خیلی راحت و شیک بگید که من اونجا به خاطر عقایدشون اصلا راحت نیستم و معذبم و فقط من عذاب میکشم رفت و ...

همسرم حتما هفته ای دوسه بارو باید بره. تا الان هردو باهم هفته ای یبار میرفتیم. و میدونم همسرم قبول نمیکنه خودش کمتر بره. اما خودم میخوام نرم. کار درستیه؟

قطع رابطه میکنید همسرتون مشکلی نداره حرفی نمیزنه اخه درک نمیکنم چون اگه این موضوع برعکس باشه همسرتون با خانواده شما بنا ب هر دلیلی قطع رابطه کنه شما ناراحت نمیشید تلافی نمیکنید

همه يه طرز فكر ندارن بعضيا انقدر اذيت ميكنن سر همين جريانات

نمیدونم والا چی بگم اخه این یه چیز شخصیه کسی نباید دخالت کنه مثلا زن داداشم از ما خوشش نمیاد نمیشه زور گفت که همینکه زندگیشون خوبه خداروشکر مگه ما کجای زندگیشیم 

ما خیلی ب داداشم گفتیم تو برو گفت سر لجبازی نیست از اخلاقیاتشون خوشش نمیاد واس همین نمیره میگه میخوام چکار برم که بعدا با یه رفتارشون با زنم جنگ کنم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706