2733
2739

سلام عزیزای دل😍😍

چالش عکس نصف صورت داریم بیاین رخ بنمایید😍😁

هرکی دوست داشت عکس نصف صورتشو بذاره بقیه نظر بدن

منو که هزاربار دیدین ولی بازم میذارم

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی سوال برام پیش اومده چرا اسمتونو اول عنوان تاپیک میزنید؟

پاسختون رو میدم ولی قبلش بگین پاسخ به این سوال چه تغییری در احوالات شما ایجاد میکنه؟ 😃

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
کنجکاویمو برطرف میکنه

دلایل زیادی داره

یکیش اینه دوستای نی نی سایتیم متوجه تاپیک زدن من میشن

یکی دیگش اینه یه عده تاپیکام رو دنبال میکنن اینجوری به اونهاهم اطلاع میدم😊

2738
ی سوال برام پیش اومده چرا اسمتونو اول عنوان تاپیک میزنید؟

چونکه اسی فکر میکنه یه عده ای میشناسنش تو سایت و وقتی اسمشو تو عنوان ببینن هجوم میارن ب تاپیک 

درحالی که نمیدونه همین که بگه بیاید عکس بذاریم همه میان 🤣🤣 مهم نیست استارترش کی باشه😅😅

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2706