2733
2734

بابام معتاده دست به زن داره دفعه ی آخر مامانمو سیم کابل زده بود برادر خواهرمم زد فرار کزدیم اومدیم خونه ی پدربزرگم بعد مامانم رفت پزشکی قانونی و شکایت کرد 

مامانمم معلوم نیس اصن طلاق میگیره یانه

بابامم میگه اگه نیای نه جهیزیه میدم بهت هر روزم تف و فحش داری

بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم

مامانمم اصن معلوم نیس با خودش چند چنده هر دفعه نظرش عوض میشه 

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برنگرد عزیز من

اصلا با وجود اینطور پدری چطور میخوایی ازدواج کنی؟؟؟ این پدر حامی تو نمیشه

سعی کن خودت مستقل بشی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اصلا برنگرد از كجا معلوم اگه برگردي زنده بموني 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
عزیزم😖 شوهرداری؟ 

نه بابا یه خواستگار خوب داشتم تو این هیری دیری اونم پرید 

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
برنگرد عزیز من اصلا با وجود اینطور پدری چطور میخوایی ازدواج کنی؟؟؟ این پدر حامی تو نمیشه سعی کن خو ...

همون اره

دو صباح دیگه شوهرت بزنه تو سرت این پدر نمیگه چرا زدی در عوض میگه خوب کاری کردی😐

این پدر رو از زندگیت بنداز بیرون

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
همونی ک اون دفه تاپیک زدی گفتی مامانت قهر رفته شمام فعلا نمیدونین چیکار کنین و از ترس باباتون موندین

اره مامانم اگه بگه طلاق میگیرم بخدا تکلیف ماهم معلوم میشه

2706