1874
1823
عنوان

ازینا کجا میدن

293 بازدید | 19 پست

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

منقرضن

بعدازاین عشق به هرعشق جهان میخندم🍁هرکه آردسخن ازعشق به آن میخندم🍁روزی ازعشق دلم سوخت که خاکسترشد🍁بعدازاین سوزبه هرسوزجهان میخندم🍁خندهءتلخ من ازگریه غمنگیزتراست🍁کارم ازگریه گذشته به آن میخندم🍁

نیست خواهر

منقرض شده !

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا آخر عمر درگیر من خواهی بود و تظاهر میکنی که نیستی ، مقایسه تو رو از پا در خواهد آورد .. من میدانم به کجای قلبت شلیک کرده ام . و تو هرگز خوب نخواهی شد !

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

توی افسانه ها، رمانای تخیلی

99/9/9 بالاخره نیمه‌ی گم شده‌ی گور به گور شده‌ی خیلی پولدارِ مهربونِ سیکس پک دارِ چشم آبیِ خوش صدای  خوشتیپِ جذاب‌م منو پیدا کرد   خدایا مرسی    
شوهر من 😂😂.خدا قسمت همه بکنه

خدا برات نگهش داره 

یکیم قسمت من کنه

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
اتفاقا زیاد هست ولی اکثرا دنبال موقعیت و پولیم توقع داریم طرف شیفته و عاشق هم باشه

خب همشو کنار هم بصورت یک پکیج کامل میخوام

ممنونم عزیزم انشاله.ببین اینایی که گفتی مطمئن باش  دو طرفه س زندگی درک همدیگه س

باور کن من‌خودم برا کسی که دوسش داشته باشم کم نمیذارم ولی خب کو کسی که قدر بدونه

1893
انشاله که میدونه 

انشالله

1718