2410
2553
عنوان

زیبایی ناخن؟ کاشت؟ لمینت؟

1512 بازدید | 12 پست

سلام،چرا نمیشه با لمینت ناخن یا ژلیش، غسل انجام داد؟ 

خب منم دلم میخواد ناخن هامو خوشگل کنم ولی بخاطر غسل و وضو تا حالا انجام ندادم

ولی مگه ماها دل نداریم؟!!! 

اخه ی زمانایی نبوده این چیزا ولی الان ک هست ...خب ادم دلش میخواد

بوی نم بارون 😍🌧️☔

مگ نمیشه؟؟

دختر عموهای من ناخناشون کاشته اما نماز میخونن 

گفت با یه روحانی صحبت کرده گفته یه غسل هست انجام بدی و وضو جبیره انجام بدی میشه ک

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

سلام ،خوب عزیزم، کاشت مانع میشه آب به سطح ناخن برسه  

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینقددددده دوس دارم ولی هم بخاطر غسل هم بخاطر اینک تو دسشویی ناخنا اذیت میکنه😑😑😑

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2720
منم اینقددددده دوس دارم ولی هم بخاطر غسل هم بخاطر اینک تو دسشویی ناخنا اذیت میکنه😑😑😑

وا چ اذیتی جسارتا مگه میخای خودتو چنگ بزنی یه کاشت اندازه ک زیادم بلند نباشه فک تمیکنم مشکلی ابجاد کنه

مامان دوقلو ها
وا چ اذیتی جسارتا مگه میخای خودتو چنگ بزنی یه کاشت اندازه ک زیادم بلند نباشه فک تمیکنم مشکلی ابجاد ک ...

اخه یه مدت داشتم اذیت میشدم 😢البته خیلی بلند بود

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

چه ربطی داره که اون زمانا لاک بوده یا نه .

هرچیزی که مانع رسیدن آب به بدن باشه غسل و تو اعضای وضو، وضو رو باطل میکنه

حالا اون هرچیزی میتونه لاک باشه یا کاشت یا ژل یا هرچی

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2714
مگ نمیشه؟؟ دختر عموهای من ناخناشون کاشته اما نماز میخونن  گفت با یه روحانی صحبت کرده گفته یه ...

کلاه شرعی 😃

از زمانی که احکام اسلام اومده همچین غسلی وجود نداشته 

مگه اینکه اون روحانی تازه فتواشو داده باشه 

اگه بود که من اولین نفری بودم که میرفتم سراغش انقدر که عاشق لاک و رسیدگی به ناخنم 😊

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
کلاه شرعی 😃 از زمانی که احکام اسلام اومده همچین غسلی وجود نداشته  مگه اینکه اون روحانی تازه ...

نمیدونم والا دیدم خیلیا دارن اینجورس میخونن اخه خانواده پدرم هیچکدوم نمازاشون دیر نمیشه اما بیشترشون کاشت دارن

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

به قول امیرالمومنین علیه السلام ازین گذرگاه برای جایگاه ابدی توشه جمع کنید

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
غسل جبیره..ک داشته باشی میشه هم نماز خوند هم غسلای دیگ داشته باشی...مرجع تقلید هم گفته اینو.سرچ کنین

گفتن اگر برطرف کردن مانع سخته کم کم برطرفش کنید و تا برطرف بشه غسل و وضو جبیره بگیرید اما باید مبادرت کنید به برطرف کردنش

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان