2733
2734
عنوان

💙دوستداران امام زمان(ع) 💙

164 بازدید | 35 پست

سلام دوستای عزیز 

خوش اومدین به تاپیک خودتون😍😍😍 

دوستان برای تعجیل در ظهور امام زمان ع چه میکنید؟ 

با احترام  به تمام عزیزانی که عقیده ی مخالفی دارن ، این تاپیک برای دوست داران امام زمان از هر گرایشی هست 🙂

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ب دوستان معتقد

سلام عزیزززز دلم 😍😍😍😍😍😍 خوش اومدین 🤗

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
امروزمیخوام بخاطرخشنودی امام زمان سعی کنم هیچ گناهی انجام ندم

چقد عالی 😊 انشالله ثابت قدم باشین 😘

2738

صلوات برای تعجیل در فرج اقامون 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
صلوات برای تعجیل در فرج اقامون  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ ف ...

قبول باشه عزیزم 😍😍😍

قربووون حرم زیبای امام رضا

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
۱۴تا صلوات برای سلامتیشون میفرستم

قبول باشه عزیزم 😍

2706