2726
عنوان

استخدامی🤓

135 بازدید | 13 پست

بچه ها تو مصاحبه اگه کسی باردار باشه ردش میکنن؟

مثلا برای مصاحبه آموزش پرورش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

هیشکی نمیدونه؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه.من پرستارم. با مدارک پزشکی و ام آر آی و استعلاجیهای فراوان رفتم مصاحبه‌.قبول شدم. بعیده کسیو رد ک ...

دوستم بخاطر دیابت رد شد متاسفانه😞

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
نه.من پرستارم. با مدارک پزشکی و ام آر آی و استعلاجیهای فراوان رفتم مصاحبه‌.قبول شدم. بعیده کسیو رد ک ...

دارم مثل تراکتور برا آزمون میخونم ولی برا بچه هم اقدام کردم میترسم باردار شم بخاطر بارداریم بگن نه قبول نیستی شرایطت اوکی نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه رد نمیکنن. من پرستارم .دیسک کمر شدید دارم. قبولم کردن.کار اداری بهم دادن. شما تامرحله مصاحبه پیش ...

نرقتم که هنوز،فعلا دارم میخونم و میگم اگه قبول شدم و باردار باشم نکنه ردم کنن؟بارداری بیماری نیس ولی میگم بهونه میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچههامن واسه ازمون دستگاهای اجرایی نرسیدم ثبت نام کنم بنظرتون امروزمهلت داره 

تا۲۹ ام مهلت داره که

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40