2726

دوستان عزیزم این تاپیک رو صرفا جهت درد و دل زدم 🙁

من ی زمانی شادترین دختر بودم ولی ورق زندگیم‌ برگشت و تبدیل شدم ب کسی ک تیغ میگیره ب دستش و خودش رو خط خطی میکنه

دیگ ن حسی ب خودم دارم ن ب زندگیم ..خانوادم همش با هم دعوا و عربده کشی دادن ارامش تو خونه ندارم  ..تنها امیدم برا خلاصی قبولی کنکورمه ک اگ اونم نیارم واقعا نمیدونم چ کنم😭 اینم عکسش ک گفتم

خدایا جز تو کسی رو ندارم😔❤ پناه منه بی پناه باش🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو هرچقدرم مشکل داشته باشی نباید این کارو انجام بدی

ببین خودزنی اعتیاد اوره 

معتادش ک بشی دیگ تموم

منم دخترم و ب همین دلایلی ک تو میگی و ازار های خانوادم دست ب همجین کارایی زدم

ولی الان خیلی پشیمونم ک همجین کاری رو انجان دادم

چون تا اخر عمر ردش رو دستام هست

این کارو نکن

وقتی عصبی میشی برو با کسی حرف بزن و خودتو اروم کن 

هیچی مث حرف زدن نیست

اروم میشی

ولی این کارارو نکن بخدا تهش پشیمونیه

کـیـسـتـم؟یـک تـکـه تـنـهـایـی...

دست خودته؟؟؟ با چی زدی؟؟ چه قشنگ شده

منظم شده ترتیبش

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 
2706