2737
2734
عنوان

بدبختی یعنی اینکه...

180 بازدید | 10 پست

بجای اینکه پدر و مادرت درس زندگی بهت بدن

تو باید اشتباهاتشون رو رفع و رجو کنی

یعنی جای تو  و پدر مادرت عوض بشه

تا قبل این فکر میکردم اینکه مظلوم باشی خدا حقتو میگیره

ولی فهمیدم از این خبرا نیس

ادمای ک بیشعورن ممکنه اطرافیانشون اذیت بشن ولی خودشون راحت تر از ادمای بادرک زندگی میکنن

حتی تو خانواده ، وقتی در برابر اعضای خانوادت ک به اصطلاح عزیز ترین کسانتن کوتاه بیای اونا رو نسبت ب خودت متوقع میکنی و اونا فکر میکنن تو زندگی هیچ حقی نداری

تو رو بعنوان ی دختر فقط برا کلفتی میخوان

حتی ماهی هزار تومن کف دستت نمیندازن و نه میذارن بری سرکار....

.

.

زندگی نیس ک زجر و عذابه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

اینم یادم رفت بگم

و تا بیای ی حرفی بزنی میگن تو ک خواستگار داری چرا جواب رد میدی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا جواب رد میدی؟؟؟

یکیشون ک معتاد بود

دومی ۱۴ سال ازم بزرگتر بود و مشکل اخلاقی داشت

واقعاااا

درکت میکنم خیلی سخته

ولی چ میشه کرد

منکه کاملا بیخیالشون شدم

واسه خودم زندگی میکنم

ببین اونل بی درکن!!!

تو از اونا بی درک تر باش

مث خودشون باهاشون رفتار کن

ب تظرم این تنها کاریه ک میتونی بکنی

بعدم بیخیالشون شو و محل نده 

سخته ولی میتونی

کـیـسـتـم؟یـک تـکـه تـنـهـایـی...
2738

بخدا برادرامو دانشگاه فرستادن کلی خرجشون کردن

ماشین خریدن براشون

حتی همین الان پول توجیبیشون رو میدن

ولی من چی

همینکه من دیپلم گرفتم باید خیلی ممنونشون باشم