2733
2734
عنوان

تنفر از شوهز

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نفرین کردن دخالت تو کار خداست بجای نفرین دعا کن درست بشه دعا کن اونی که میخوایی بشه اینجوری زودتر نتیجه میگیری اون بمیره چی به تو میرسه هرچند می‌دونم ته دلت راضی نیستی هیچ اتفاقی واسش بیفته ما زنا وقتی عصبی میشیم اینجوریم 

2738
اگه قرار بود خدا هرچی بندش بگه انجام بده که دیگه هیچی..... یه روز دنیا منقرض میشد😁

دقیقا...از بس که بنده ها حسود و تنگ نظر و بی انصاف هستن...یه ضرب المثلم هست میگه خدا خرو شناخته که بش شاخ نداده...در واقع باید خداروشکر کنیم که عمرمون و روزیمون دست خداست نه بندش

چرا جدا نمیشی؟اینجوری عمر خودت داره هدر میره وتو عذابی

میترسم،دوتا بچه کوچیک دارم میدونم هرکاری میکنه منو عذاب بده بچه هام گیر کنن بین ما اذیت بشن،

دیروز پسرم از کوچه بدون اجازه رفت خونه مادرم،(شش ماه اجازه نداده رفتو امد کنم با مادرم)

شوهرم رفت اوردش پسرمو،کلی ترسیده بود،بعدم گفت اگه یه بار دیگه پسرمون بره اونجا جلو چشمات میزنمش که خودتو خفه کنی

میدونم شاید اینکارو نکنه چون خودشم بچه هاشو دوست داره ولی حتی حرف زدنشم پستی کسی رو میرسونه

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
نفرین کردن دخالت تو کار خداست بجای نفرین دعا کن درست بشه دعا کن اونی که میخوایی بشه اینجوری زودتر نت ...

مشکل اینه ته ته دلم راضیم،قبلنا وقتی قهر بودیم ازش متنفر بودم و وقتی اشتی میکردیم فراموش میکردم و دوسش داشتم،ولی الانا وقتیم اشتی مثلا کردیم ازش بدم میاد،به زور باهاش رابطه دارم،وقتی نگاش میکنم یه انسان نمیبینم یه حیوون میبینم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2706