2733
2734
عنوان

مادرشوهرم 🙏😘

904 بازدید | 102 پست

سلام دوستان، امروز سالگرد مادر شوهرم هست، لطف میکنید براشون فاتحه بخونید

هر کس خوند لایک کنه یا پست بذاره منم به نیت سلامتیش آیه الکرسی بخونم ، خیلی ممنونم از شما 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روحش شاد

اگه میخوای خانم جذابی باشی،مثل یه ملکه رفتار کن.تو تاپیک هام از تجربه خودم و دیگران برای زیبایی و رسیدن به خودمون و روانشناسی مینویسم.میخوای ملکه ی خوشگل باشی به تاپیک هام سر بزن  
2738

فرستادم 

لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤❤💋💋💋 کاربری دست سه نفره خواهشا گیر ندین ❤❤❤فرفری موی غزل ساز چشم رنگی هسدم ❤💋دختر خیابان بهار کوچه فروردین پلاک ۱۱ ❤🌷🌲💐  منُ این صنمُ عاشقی باقی عمر♡کامرانم 💋💋💋❤دختر ترک 🇹�🇹🇷�� دنیایم قشنگ است چون ب همه چیز قشنگ نگاه میکنم ❤
خدارحمتشون کنه فاتحه میفرستم

خیلی لطف کردی عزیزم، منم براتون آیه الکرسی خوندم   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
روحشون شاد باشه...خدا به خودت و خانوادت سلامتی بده🙏❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلامت باشید عزیزم، ممنونم ، همچنین گلم ، براتون آیه الکرسی خوندم   

2706