2703
2553
عنوان

تولد همسر و اذیت خونواده شوهر

1009 بازدید | 53 پست

سلام دوستای خوب. بچه ها شوهرم هر سال روز تولد خودش برای خاهرزاده و یکی از زن داداش هاش تولد میگیره ینی کیک میخره هر سال.  من دو ساله ازدواج کردم.  محرد هم بوده همین برنامه رو داشتن.  خاهر زاده هاش متولد شهریورن ولی یه روز نیستن زن داداشش هم همینطور.  بعد بچه ها من خیلی اذیت میشم شاید بخام خوذم براش تو اون روز تولد بگیریم خاهر زاده هاش ۱۵ سالشونه زن داداششم ۴۰  شوهر خودمم ۳۰ سالشه.چیکار کنم این فکر و این برنامه از سرش بیوفته؟ اونا اصلا کیک نمیخرن همش شوهر من خودشو کشته براشون

تعداد رای : 57
نظرسنجی
دعوا کنم
31
54%
به همین کارش احترام بذارم
12
21%
سکوت کنم
14
24%

بگو امسال همه با هم کیک بخریم

شرایط عوض شده 

متاهل شده 

ولی اگر تونستی یه تولد دونفره و برنامه خارج از شهر برنامه ریزی کن 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شما الان ناراحت کیک خریدنی یا این برنامه... بعدم روز تولد باید به همسرت خوش بگذره که این برنامه رو ...

من ناراحت اینم نمیتونم خودم روز تولدش سوپرایزش کنم خاهر زاده هاش نمیزارن بهش گفتم خب یه بار ب عنوان چالش خودتو بیخیال کن ببین اونا یادشونه زنگ بزنن بکن بیابد کیک بخوریم؟ هر سال خدا باید شوهر من این کارو بکنه شام بده  تواد سنگین بگیره لراشون خب من دوس دارم ابجی روز تولدش خودم سوپذایزش کنم

بگو امسال همه با هم کیک بخریم شرایط عوض شده  متاهل شده  ولی اگر تونستی یه تولد دونفره و ...

ابجی متوجه نمیشه خیلی بدبخته برا همشون میمیره ولی اصلا بهش اهمیت نمیدن حرف بدی بهش نزدم با زبون خوش و لحن اروم گفتم نفسم خب تو لطف کردی هررررسال کیک حریدی شام دادی یه امسالو بیخیال شو ببین اونا یادشونه؟  اصلا بزار یه چالش.  بیخیال شو ببین یادشونع بگن پاشو بیا کیک لخوریم یا هرچی؟ انقد با حرص جوابمو داد نه نمیخاد من هر سال گرفتم حتما میگیرم خاهر زاده هام چشم و جون منن میمیرم براشون اینجوری جوابمو میده

2714
من ناراحت اینم نمیتونم خودم روز تولدش سوپرایزش کنم خاهر زاده هاش نمیزارن بهش گفتم خب یه بار ب عنوان ...

پس باید این بار باهاش حرف بزنی و خیلی اروم و بدون دعوا قرار بزارید این دفع همسرت هیچی نگه ...بگو‌ چندین بار شما جشن‌گرفتی ببین اونا اینبار این کار رو‌می کنن یا نه..شما اخلاق همسرت رو بهتر می دونی گاهی ادم هر چقدر میگه طرف مقابل کار خودش رو‌می کنه...

پس باید این بار باهاش حرف بزنی و خیلی اروم و بدون دعوا قرار بزارید این دفع همسرت هیچی نگه ...بگو‌ چن ...

ابجی هرچقدر بگم کار خودشو میکنه اصلا ب حرفم گوش نمیده همیش باهام دعوا میکنه  همش عقده ی اینو داره هواسش ب خونوادش باشه ببین ابجی تو خونه بابات راحتی یا خونه پدر شوهرت؟ خب بابا من نمیتونم بیام خونه مادر تو بخابم. نمیشه یه اتاق دارن اونم واس خودشونه خونشون کوچیکه همش دعوا داره باهام میگه نمیای بخابی اونجا 

پس باید این بار باهاش حرف بزنی و خیلی اروم و بدون دعوا قرار بزارید این دفع همسرت هیچی نگه ...بگو‌ چن ...

اصلا موجود عجیبیه ببین ابجی خونه بابای من اگه میاد میخابه میره طبقه بالا کسی کاری باهاش نداره. ولی من برم خونه مادرشوهرم یه اتاق دارن برادرشوهر مجرد دارم حالت خابم بده چجوری حالیش کنم؟ همش احم میکنه باهام همش لج میکنه دعوا میکنه باهام بد حرف میزنه با بغض و کینه حرف میزنه فقط سر اینکه نمیرم بحابم خونه مامانش ایخدا

من ناراحت اینم نمیتونم خودم روز تولدش سوپرایزش کنم خاهر زاده هاش نمیزارن بهش گفتم خب یه بار ب عنوان ...

به نظرم حق داری سعی کن یه جوری یه کاری کنی ک یکسال میگیره ببینه اوناهم برایش ارزش میزارن یا نه

2706