2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تحقیق بیشتر کنید دیشب تو خبرا شنیدم دون های مرغها گرون شدن غذا کمتر میدن مرغا هم نوع خوار شدن

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2714
اصلا تجربه ای نداریم میخام اگه کسی میدونه راهنماییمون کنه شاید ۳۰ هزارتایی 

عزیزم سعی کن ازکسی ک تجربه داره حتما تککارتون استفاده کنین من شوهرم بلده اینکاره واسه همین داریم می زنیم 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

یک میلیارد برا مرغ داری کمه یکی از آشنا بی تجربه بود مرغداری زد تا خرخره رفت زیر قرض نتونست خوب مدیریت کنه مجبور شد مرغ دآرشیو بفروشه

شما یک میلیارد اگر سالن بخرین

آیا پول آوردن جوجه و دان مرغ رو دارین ؟؟؟

اگر می‌خواین نسبه بخرین دان و مرغ و بقیه چیزا رو فقط توش ضرر

2706