2726

میخوام اول موهاموبشورم تمیزباشه بعدرنگ بزارم

بعدشم ۴۵دیقه که گذشت،بااب بشورم سرمو،

نمیخام باشامپوبشورم بعدش

درسته؟یه جانوشته بود نبایدرنگ وباشامپوشست

تجربه دارین؟کمکم کنین

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐

نه موهاتو نشور رنگ پوست سرتو داغون میکنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باچی نشورم؟

منظورم اینه قبل رنگ کردن موهاتو نشور امروز برو حموم فردا برنگ رنگم گذاشتی اب کشیدی یه نرم کننده بزن دیگه شامپو نزن تا دوروز بعد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نههههههه موهاتو نشوری,رنگ باید روی موی چرب باشه,لااقل دو روز حمام نرفته باشی

ععع باش😁😂بعدش رنگ خاستم بشورم چی؟

اول بااب بشورم بعدشامپوبزنم موهام؟

منظورم اینه قبل رنگ کردن موهاتو نشور امروز برو حموم فردا برنگ رنگم گذاشتی اب کشیدی یه نرم کننده بزن ...

عاها مرسی عزیزم

الان دوروزه نشستم سرمو

همبن امروز میزارم پس

نوک گیری هم کنم موهامو؟

عاها مرسی عزیزم الان دوروزه نشستم سرمو همبن امروز میزارم پس نوک گیری هم کنم موهامو؟

رنگ بذار بشور خشک کن نوک گیری انجام بده

ععع باش😁😂بعدش رنگ خاستم بشورم چی؟ اول بااب بشورم بعدشامپوبزنم موهام؟

نه پایین برات نوشتم,مثلا امروز با اب خالی حمام کن,فردا برو شامپو بزن,اگرم امروز شامپو زدی خییییلی کم,زباد هم نساب😁

بعدم اینکه بار اول با آب خالی بشور,چون رنگ رو تثبیت میکنه ولی شامپو بزنی یهو رنگ رو میبره,من سالهاست ...

ممنون😅من اولین بارمه،رنگ موهامم مشکیه،دارم قوه ای تیره میزارم

چون ازدواج نکردم،دلم نمیخادروشن شه رنگ موهام

حتی رویه موهای ریختم رنگ وتست کردم😂مباداروشن شه

2706