2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پارسال خواهرم انگشت کوچیکه دستش شکسته بود  ۲۴تومن شد... الان بدنش با دسته جارو برقی کتک زده بود و کبود شده بود ۱۴  تومن 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
پارسال خواهرم انگشت کوچیکه دستش شکسته بود  ۲۴تومن شد... الان بدنش با دسته جارو برقی کتک زده بود ...

زندانی نداره؟

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
زندانی نداره؟

نه دیگه دیه میده گفتن تازگی قسط بندی میشه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
درصد‌ زده باشه قابل محاسبه است آسیب به کجا بوده و نوع جراحت چیه؟

برام اينارو نوشتن حدودي چقدر ميشه توي ماه حرام بوده؟كبودي قدام تنه كبودي نشيمنگاه راست و چپ كبودي وسيع از زانو تا پاشنه شكستي استخوان جناق شكستي بيني بدون جابجايي 

پارگي ناكامل رباط

ارش شكستگي استخوان معادل٤ درصد ديه كامل 

ارش پارگي ناكامل رباط٤ درصد ديه كامل

من شوهرم کتکم زده بود اونم دوبا دوبارشم رفنم پزشک قانونی تو یکیش زده ۶درصد از دیه کامل انسان با ۴در ...

يا خدا من پا و قفسه سينه م شكسته شده٩ درصد شما مگه كجاهات شكسته؟

درصدش مشخصه؟

برام اينارو نوشتن حدودي چقدر ميشه توي ماه حرام بوده؟كبودي قدام تنه كبودي نشيمنگاه راست و چپ كبودي وسيع از زانو تا پاشنه شكستي استخوان جناق شكستي بيني بدون جابجايي 

پارگي ناكامل رباط

ارش شكستگي استخوان معادل٤ درصد ديه كامل 

ارش پارگي ناكامل رباط٤ درصد ديه كامل

2706