2737
2734

سلام دوستان ظاهرا شوهر خوب و موجهی دارم کا دوسم داره ولی از دوماه اول عروسی با اینکه براش هیچی تو رابطه کم نذاشتم شبا فهمیدم وقتی میخوابم تو گروه های بده فیلم مستهجن میبینه ...هر سری به روش میزدم به غلط کردن میفتاد ولی هر وقت حموم میرفتم میشست باز فیلم میدید تا اینکه فهمیدم تو برنامه دیوار هرکی عکس لباس مجلسی میزاره میره بهش پیشنهاد میده که بدجور گرد و غبار کردم و به غلط کردن باز افتاد ...ولی من حامله بودم .الانم بچم ۲۰ روزه بدنیا اومده و ۲ ساله عروسی کردیم باز تو گوشیش دیدم تو دیوار مزاحم زنا شده .من دیگه امیدی ندارم خسته شدم بچه هم دارم ظاهرا هم خییییلی دوسم داره و توجه میکنه کمکم کنید .چیکار کنم با بچه ..با افسردگی زایمان بسازم یا با این درد ....خیلی احساس بدبختی میکنم اینسری به روش نیاوردم چون به کل نا امیدم کاش سر زایمان میمردم

پسرم همه امیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وقتی همچین شوهری داشتی نباید ازش بچه می‌آوردی شما ک از دوماه اول عروسی میدونستی... شما فقط گرد و خاک میکنی اونم آب میریزه روت ساکت میشی میدونه هربار گرد و خاک کنی آب بریزه روت ساکت میشی... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706