2726
عنوان

علایم آندومتریوز

182 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

علامت این بیماری چی هاست؟

من لکه بینی قبل پریود و پریودهای شدید رو دارم

ممکنه آندومتریوز باشه؟

با این مشکل ممکنه بچه داری صورت نگیره؟🙁

مقعد ت  زمان مدفوع خون میاد وقت پریودی؟ 

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه یعنی همورویید دارم ولی روزهای پریودی اتفاقا ندارم روزهای عاذی شاید اتفاق بیفته

من روزھایی اول پریود اینطوری میشم نمیدونم مشکل چیہ

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
من روزھایی اول پریود اینطوری میشم نمیدونم مشکل چیہ

شاید از همون آندو

چون خوندم اگه به قسمت روده رفته باشه ممکنه تو ایام پریودی خون بیاد

من خیلی نگران شدم

این لکه بینی ها که امونمو بریده

لکه بینی قبلش چهار روزه خود پریود هفت روز

پس نترس..موقع پریودی حتما فولیک اسید بخور که کنترلش کنه

من حالم انقد بد میشه مجبور میشم برم بیمارستان😅ولی آندو ندارم

die hölle ist leer alle teufel sind hier
پس نترس..موقع پریودی حتما فولیک اسید بخور که کنترلش کنه من حالم انقد بد میشه مجبور میشم برم بیمارست ...

الهی چه بد

من اصلا درد شدید ندارم تو پریودی

ولی لکه بینی و پریودهای سنگین رو خوندم از علایم آندو هست ترسیدم

سونوگرافی قبلا رفتم چیزی نبوده ولی میگن این بیماری آزمایش خودشو داره😖

شاید از همون آندو چون خوندم اگه به قسمت روده رفته باشه ممکنه تو ایام پریودی خون بیاد من خیلی نگران ...

درمان با دارو میشہ یا باید عمل کنم؟ میترسم بہ عمل برسہ

الهی چه بد من اصلا درد شدید ندارم تو پریودی ولی لکه بینی و پریودهای سنگین رو خوندم از علایم آندو ه ...

خب پس خداروشکر مشکلی نداری...اولین علائمش درد شدیده..جوری که نتونی هیچ کاری انجام بدی..پریودی سنگین هم باز بستگی داره ها!! خدایی نکرده کسی آندومتریوز داشته باشه کل لگنش پر خون میشه

die hölle ist leer alle teufel sind hier
خب پس خداروشکر مشکلی نداری...اولین علائمش درد شدیده..جوری که نتونی هیچ کاری انجام بدی..پریودی سنگین ...

کاش همینطور که میگین باشه

من پریودم روز اول و سوم سنگینه باید زود زود برم دستشویی

حالا یه عده بودن نوشتن آندو داشتن درد نداشتن منم شک کرذم

اخه این لکه بینی ها چیه 😕

درمان با دارو میشہ یا باید عمل کنم؟ میترسم بہ عمل برسہ

من تو نت خوندم هم درمان دارویی داره هم عمل

بستگی داره کجا باشه

لوله های رحمی و خود تخمدان درگیر باشه عمله

بقیه جاها دارو بخوری پشت سر هم که پریود نشی😥

2706