2726
عنوان

بهم‌کمک کنید

159 بازدید | 16 پست

سلام مهربونا ‌.خانوما من میخوام ۲۰تومن وام بگیرم .ولی توی اینکه چرخ خیاطی بخرم کارهای تولیدی بیارم بدوزم و یا اینکه مغازه مواد شوینده بزنم موندم .خیاطی بلدم تقریبا مغازه هم قبلا داشتیم نمیدونم کدوم رو انجام بدم بنظر شما الان کدوم بهتره ؟ مانتو از تولیدی بیارم دوختش دونه ای ۱۰ تومن میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میگم خیاطی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2728

خیاطی که بلدی چهار تا مدل خوشگل بدوز تو اینستا تبلیغ کن ملت دارن با همین مهارت شما کلی پول درمیارن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
به نظر من ريسك نكن چون داري وام ميگيري بعد اعصابت داغون ميشه توي كار ازاد

همین وامو بخدا جیگرمو خون کردن ضامن حقوق بگیر میخواد چک میخواد سود بالا .کلیم باید پولمو بزارم ک روش بتونم وام بگیرم 

2706