2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
۱۷ تومن یه دستبند که مغازه گفت بذار ببینم قیمت بعد چقده از ۱۶ و ۵۰۰ برداست !

خب اون روزی ک فروختی قیمت طلا چقدر بود؟؟

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
بیست سی تومن پایین تر برمیدارن از تابلو بستگی به انصافشون داره

وای یه نفر مغز منو خورد میگم الان طلا یکو دویستو خورده اییع ۳۵گرم طلا میشه حدود ۴۲میلیون میگه نه فوقش بخوان بخرن گرمی یه تومن بردارن😨😨🤣🤣اصلا هرچقدرم براش توضیح دادم متوجه نمیشه خدایا 🤕🤕

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
وای یه نفر مغز منو خورد میگم الان طلا یکو دویستو خورده اییع ۳۵گرم طلا میشه حدود ۴۲میلیون میگه ن ...

انقدر برات مهمه که تاپیک بزنی..‌ یا من درست میگم یا شما... 

اون کسی که مغز خورد شما بودی.. چرا تو تاپیک دیگه میای بحث کنی.. واقعا اینقدر بیکاری..

بنده اعلام میدارم طلامو فروختم با پرس و جو از جاهای مختلف و نود تومن زیر قیمت تابلو در بهترین طلافروشی ازم برداشتن.. نه نه هزاااارتومن... 

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
وای یه نفر مغز منو خورد میگم الان طلا یکو دویستو خورده اییع ۳۵گرم طلا میشه حدود ۴۲میلیون میگه ن ...

وای هرچیزی نرخ خودشو داره مگه الکیه تازه بعضیا میذارن تو دیوار به نرخ تابلو یا بالاترم میفروشن 

2706