2733
2734
عنوان

این زخم چیه؟؟ +عکس

768 بازدید | 49 پست

سلام. خیلی دوا درمون کردم ولی بازم شروع میکنه به زخم شدن و تاول ریز زدن،، فقط بتونم از شرش خلاص بشم دیگه هیچی نمیخوام

برای کاغذدیواری خونمون که اومده بودن یه تیکه از چسبشون ریخت روی پاهام از اون موقع شروع به زخم شدن و تاول زدن کرده

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

عزیزم برو دکتر پوست حتما 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم برو دکتر پوست حتما 

یه بار رفتم چقدم هزینه کردم اصلا مهم نیست فقط خوب بشه، ولی چ فایده بازم روز از نو روزی از نو

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2738
عشقم پشماتو میزدی حداقل😂

عزیزم خیلی زوم کردم ک شده این،، شما پشمایی ک تازه نوکش زده بیرون رو چطوری میزنی؟؟ 

پسوریازیس فک کنم 

اره درسته انچنان شدید نیست که درحد خشک شدن و خون اومدن پیش بره،،، دکترم رفتم کاملا خوب شده بود ولی امروز صبح دیدم بازم روش تاولای خیییلی ریز زده،، اول گفتم شاید گرمی خورم که اینجوری شده ولی دیشب غذای طبع سردی خورده بودم

برین متخصص عفونی 

ینی ممکنه عفونت باشه؟؟ اخه دکتر پوست نمیتونه اینارو تشخیص بده؟؟ 🤤

خب عزیزم برو دکتر نشون بده تا بیشتر نشده  اینجا میگی فایده نداره

فداتشم گفتم که رفتم.. ولی بازم شروع میکنه ب زخم شدن

با ژیییییییییییییییییلت🤭😂

خب بدبختی اینه ژیلت استفاده نمیکنم😀

2706