2726
عنوان

به دوستم گوشی داد دوست پسرش😮

| مشاهده متن کامل بحث + 3266 بازدید | 182 پست

منکه با هر کسی دوست می شدم ازم پول میگرفتن یا میگفتن فلان چی خیلی دلم میخواد یعنی بگیر واسم وقتی هم خودمو میزدم ب اون راه قهر میکردن ..و بخاطر نرسیدن از نظر پولی بهشون ب قول خودشون کات میکردن ..خودشون ک ی هزاری هم نمیدادن ..منم ن نمیتوستم بگم ..الان پشیمونم ک چرا اینکارا میکردم .حتی یکیشون کارت بانکیم براشت و دیگه پس نداد ..

فقط خدا 
پول حرومه 👌 هر کی تو این دورزه زمونه با اینهمه مشکلات اقتصادی از صبح تا شب زحمت بکشه برای دخترای ت ...

نبابا اینجوریام نیست

داداش من واقعا خودش کار میکرد

واسه دوست دخترش ساعت گرفت

البته زیاد خرج نمیکرد😅برا هرکدوم یکمی الان هر کی ازش یه یادگاری داره😐😕😂

ولی چون کلا خودش ولخرجه بفکر این نبود که مثلا من دارم زحمت میشکم چرا برم برا دختری خرجش کنم...

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا گفته برات گوشی بخرم دوستم چون با ایفون ۱۱ پرومکس قانع میشد گفت نه ب من میگفت اگه میخواد بخره ...

چقد رو داره🤣

من شوهرم بعده دوسال برام ۴ تومن داد گوشی

پسره مگه رو گنج نشسته بیچاره

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
😂منم سال اول دبیرستان دوستم رلش براش نیم ست نقره خرید فقط به این فکر میکردم که خانواده اش نمیگن ا ...

هوووف میبینی خواهر من هنوز قسط و قصت مینویسم اونوقت بقیه از دوست پسرشون کادو میکنن  

همینقدر ساده همینقدر مظلوم😊😂

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
بعدش الان ی پسر داریم😃😂

خخخ عزیزم

خوشبخت باشین

دیشب یه کاربر گفت دوستش کادو تولد اپتیما کرفته از دوس پسرش😐

منو بگو اصلا نمیدونم اپتیما چی هست 😳

حدس زدم چیز خفنی باشه رفتم سرچ کردم 😒

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
واسه خودش نخریده گوشی قدیمیه خودشو دستش گرفته😂😂😂

شوهر من واسه دوس دخترش کوشی ۴ میلیونی خرید درصورتی من گوشی نداشتم. تبلت پسرمو هم فروخت پولش رو داد دوس دخترش😖

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2706