2733
2734

شبا وازلین بزن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

الان با این وضعیت کرونا که باید مدام دست بشوری،

همه دستها چروک و خشکه

از کرم مرطوب کننده ، زیاد استفاده کن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کرم آبرسان بگیر چربم نمیکنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

باید ابرسان بزنی. منم پوستم بشدت خشکه فصل پاییز  ک میشه آرکو سبز پررنگ میزنم هم بوی عالی داره هم پوست رو نرم و قشنگ میکنهسبز کمرنگش هم ک برای فصلهای گرم هست خیلی خوبه. . از روغنهای ابرسان هم تازگیا استفاده میکنم. مث نارگیل و کرچک و بنفشه و بادام تلخ و بادام شیرین. برای فصلهای گرم هم کرم های سافت با چربی کمتر استفاده میکنم تازگیا جانسون خریدم خیلی باحاله. 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄