2726

سلام خانوما 

من چند ماه دیگه عروسیمه و خونمون طبقه بالای خونه مادرشوهرم هست.دیشب به خواهر شوهرم میگفتم من اگه یه روز پسرمو(شوهرم)رو نبینم دق میکنم.یا هر شب من میرم بالا یا اون باید بیاد پایین ببینمش😢درسته مادره و دلش برای پسرش تنگ میشه اما اون دیگه باید بدونه که پسرش مستقل شده و این کار درست نیست

بنظرتون باید چیکار کنم که بهش بفهمونم که اینجوری نمیشه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مااااادره ۵دیقه ک میتونه بره پیش مامانش؟

بنظرم شما فعلا دخالت نکن چیزی نشده

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

یعنی تو ی ساختمون باشید مادرشوهر حق نداره ده دقیقه پسرش ببینه؟؟وای چه عروسایی هستید شماها

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم شرایط شمارو دارم شوهرم هر شب از کارش که میاد میره بالا یه سلام و علیک سرپایی میکنه میاد خونه یا چن وقت یکبار بعد شام باهم یا خودش تنها میره 

هرچه هستم خدایم داند...

خب مام همینطوریم هرشب درحدده دیقه یه چایی خوردن میریم پایین چی نیشه مگع سختش نکن.یامثلن شوهرم اومدنی خونه ازدم دریه سرمیزنه بشون میاد

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

حالا روزی نیم ساعت پایین باشه چیزی میشه؟؟؟؟؟

تو یه خونه بودن این دردسرارو داره 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706