2737
2739

بچه ها ما گرفتیم بعد من حالم خوبه ها ولی همش میترسم میگم وای خدا کروناعه ها حتما قراره بعد چند روز یچیزیمون بشه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علائمتون چیه ک میدونید گرفتی؟

سردرد شدید تو ناحیه پیشونی و چشم داشتم 

بدن درد و خستگی شدید و سوزش گلو 

من ۵ روز جون دادم😫😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
نه بابا عزیزمن این حرفا چیه تلقبن نکن اصطرابم نداشته باشه دوره اش تموم میشه

خوب شدم اما اسمش ترسناکه

آخه واسه من خیلی آسون بود یکی دو روز بیشتر نشد

استرس مهمترین عامل کاهش ایمنی بدنه عزیزم

بخدا دیشب یه تاپیکی تو همین نی نی سایت دیدم تا صبح گریه کردم از ترس مامان بابام طوریشون نشه. نوشته بود خیلیا حالشون خوبه یدفه میمیرن 

سلام خوبی؟  من روز اول تاپیک زدم یادته از تجربت گفتی من روز دوم خوب شدم

سلام عزیزم خداروشکر که خوب شدی

الان هنوز تو قرنطینه هستی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
سردرد شدید تو ناحیه پیشونی و چشم داشتم  بدن درد و خستگی شدید و سوزش گلو

منم همینارو دارم بجز سوزش گلو یعنی کروناس😧

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

من همین الان وسط کرونام و خودمم صددرصد گرفتم و هنوز هیچی نشده تنگی نفس و سردرد و سرگیجه و اینا دارم و دارم از ترس سکته میکنم نمیدونم چه کنم

از همسرمم دورم😔😔😔😔😔خیلی حال روحیم بدتر از جسمیه😓😓😓

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
2706