2703
2553

سلام دوستای گلم.میخوام برای خرید جهیزیه کمک جم کنم.هرکی هرچقدر درتوانشه و میتونه.از ۵ هزارتومن تا هرچقدر ک تونست واریز کنه. شماره کارت بخواد میدم بهش.به همین ماهه عزیز و ب امام حسین قسم اگه پولی جم شه برای خرید جهیزیه خرج میشه فقط.میدونم ۵ تومن چیزی نیست اما اگه ۲۰ نفر یا بیشتر همینقدر بزنن چیزی جم میشه.اجرتون با امام حسین💔❤

وزن اولیه ۷۵😠😬😠😬😠وزن فعلی۷۰😍😍😍😍🤑🤑🤑وزن هدف ۵۵😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میخوام برای خرید سرویس چوبم جم کنم😔

حالا سرویس چوب زیادم واجب نیست سعی کن فقط اسباب ضروری رو تهیه کنی

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
عزیزم الان نی نی یار قطع دسترسیت میکنه چون ممنوعه اینجور تاپیکا

باشه اشکال نداره عزیزم

ب کسی بخوام بگم روم نمیشه.مجبور بودم اینجا بگم

2714
خیلی معذرت میخام ازت اما سرویس چوب خیلی لازم نیستا

چون خانواده شوهرم خیلی همه جوره سر هستن ازما.پدرم هیچ هزینه ای نمیکنه.همینقدرم ک گرفتم خودم گرفتم.واقعا خستم.برام دعاکنین

چون خانواده شوهرم خیلی همه جوره سر هستن ازما.پدرم هیچ هزینه ای نمیکنه.همینقدرم ک گرفتم خودم گرفتم.وا ...

وسیله چوبی میتونه پرکنه خونه رو.برای همین میگم باید بگیرم 

چون خانواده شوهرم خیلی همه جوره سر هستن ازما.پدرم هیچ هزینه ای نمیکنه.همینقدرم ک گرفتم خودم گرفتم.وا ...

قرار نیست چون اونا سر هستن شما جهیزیه ی کامل با خودتون ببرید این افکار رو دور بریزین

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
توکلت بخدا باشه.پدرت داره و کمک نمیکنه؟

مرسی اجی.نه پدرم کارگره مستاجرم هستیم.ی خواهر دیگمم نامزد داره.نمیدونم چیکارکنم

قرار نیست چون اونا سر هستن شما جهیزیه ی کامل با خودتون ببرید این افکار رو دور بریزین

جهیزیه ی کامل نیست.خیلی از وسیله برقی و چیزای دیگه رو نگرفتم.میگم برای همین سرویس چوب پر میکنه خونه رو بگیرم.اونجوری ک یکی بیاد انگار هیچی نیست تو خونه