2733
2734
عنوان

علاقه مندان مد و طراحی لباس

518 بازدید | 42 پست

بیا تو چند تا چیز یاد بگیر.دوستان اگه دانشجو طراحی لباس هستین یا علاقه دارین بیاین با هم صحبت کنیم راه های موفقیت رو با هم در میون میذاریم و تجربه هامونو به هم میگیم

من خودم دانشجو طراحی لباسم.

گفتن لایک کن

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

منم خیلی طراحی لباسو دوس دارم😍

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیاین تو من سوالات پوشش و چطور لباس بپوشین خوب به نظر بیاین رو بهتون اموزش میدم .بچه ها من دانشجو سال 3 طراحی لباسم کسی اگه سوالی چیزی در این مورد داره بپرسه جواب میدم

2731

بگو دیگ😐

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بگین. من به دختر خالم بگم. که اونم رو کارش پیاده کنه 😂😂😂😂😑😐💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
بیاین تو من سوالات پوشش و چطور لباس بپوشین خوب به نظر بیاین رو بهتون اموزش میدم .بچه ها من دانشجو سا ...

چ لباسایی قد رو بلند تر نشون میدن

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
چ لباسایی قد رو بلند تر نشون میدن

لباسایی با خطوط افقی. لباسایه ساده ک شلوغ نیستن 

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 
علاقه داری که دنبال کنی؟ یا همینجوری؟

برم دنبالش ولی خب هنوز شرایطش پیش نیومده

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
کی؟😂😂😂😂

هرکی😅

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

عمودی اشتباه کردم خخخ

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 

و چه لباس ها و چ رنگایی لاغر تر نشون میدن؟

2706