2726
عنوان

تا حالا نيازمند اطرافتون ديديد؟

74 بازدید | 11 پست

ي خونواده ميشناسنم نون شب محتاجن ....دلم گرفت براشون 😓

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

براشون کمک جمع کن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
براشون کمک جمع کن

کجا جمع کنم اخه من ت شهرم کسيو نميشناسم 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
تا دلت بخواد در حد وسعم بهشون کمک میکنم

من ي بار 200تومن خوراکي خريدم براشون

عزیزم الان دیگه با وضع جامعه هممون نیازمندیم

هر روز مجبوریم یکی از واجبات زندگیمونو حذف کنیم😭

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خیلی زیاد دیدم

کي همه چي درست ميشه خسته شديم من خودم شوهرم بيکاره واقعا نداريم ولي اونا از من خيلي بدبخت ترن

معدرت میخوام گاهی اگقات حسرت زندگی حیوونارو میخورمم حس کیکنم اونا هیچ دغدغه ای ندارن

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
کجا جمع کنم اخه من ت شهرم کسيو نميشناسم 

فامیل و دوست و آشنا یا تو مسجد محل به هیئت امنا بگو

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان