2726
به نظرتون بیای خونه خودت و ببینی شوهرت با زن داداشش رو تختت دارن س ک س میکنن رو میشه فراموش کرد؟&nbs ...

یا عل😱😱

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
منم دوس ندارم تنم بره زیر یه مرد نامحرم که شوهر دارم الان. ولی بهش گفتم تلافی میکنم تا آروم شم هیچی ...

این عوضي به من میگی بکنی ميکشمت اما هیچ گوهي نمیخوره همونطوری که من نخوردم

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه شوهر خاک بر سر من غیرت هم نداره. بهش گفتم منم میخام مثل زن داداشت حجاب داشته باشم از این به بعد ...

این اگه غیرت داشت تن داداششو تو گور نمیلرزوند عزیزم 

چند وقت پیش این اتفاق افتاده؟ با شوهرت رابطه جنسی داری ؟ 

اون زن داداش اشغالش چی گفت؟ 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
دلم میخواد یکی بغلم کنه اینقد گریه کنم اینقدر گریه کنم 

آره منم همينطورم وقتی فهمیدم رفتم سر مزار شهدای گمنام شهرمون که بالای کوهه هیشکی نبود یه دل سیر داد زدم و گریه کردم هر روز و شب کارم گریس دلم ميخاد برم تو بغل مامانم گریه کنم همه چی رو بهش بگم اما نمیشه قسم خوردم واینکه مامانم بفهمه دق میکنه 😭

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
این اگه غیرت داشت تن داداششو تو گور نمیلرزوند عزیزم  چند وقت پیش این اتفاق افتاده؟ با شوهرت را ...

تقریبا 20 روزی میشه. ن دیگه اصلا باهاش رابطه ندارم. زن داداشش هم میگه من میخاستم ازدواج کنم اون نزاشت. گفت زن خودم شو

تقریبا 20 روزی میشه. ن دیگه اصلا باهاش رابطه ندارم. زن داداشش هم میگه من میخاستم ازدواج کنم اون نزاش ...

شما خونه ماشینو بگیر بعد سریعا با یه وکیل مشورت کن ببین باید چیکار کنی

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
من هرچی گفتم که زورش بگیره انگار ن انگار

دلیلش روشنه چون با کاری که کرده دیگه جای حرفی نمونده چی بهت بگه بگه غلط میکنی اینجور بگردی خوب توام میزنی تو دهنش که اگه خوب بودم چرا رفتی با اون

آره منم همينطورم وقتی فهمیدم رفتم سر مزار شهدای گمنام شهرمون که بالای کوهه هیشکی نبود یه دل سیر داد ...

منم نمیتونم ب هیچکی بگم .گفتم بیام یه کاربری جدید بزنم کسی نشناسه بتونم داغ دلم و بریزم بیرون 

ممنون عزیزم. چشم  من نمی‌خوام برم.میدونم کارش اشتباه بوده و بدبخت ترین شکل ممکن اینه من نمیتو ...

نه احمقی نه خنگ فقط عاشقی سعی کن کمش کنی و مستقل و قوی شاد و بیخیال  

🌱🌱خدایا صبرمو زیاد کن تا هیچ وقت سر بچه هام داد نزنم و خییییلی صبور بشم خدایا بچه هامو همسرمو به خودت سپردم مراقبشون باش ❤❤�اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست دوست گلم 🍃🌹🌹🌹🌹
2706