2737
2739

آخه شوهر خاک بر سر من غیرت هم نداره. بهش گفتم منم میخام مثل زن داداشت حجاب داشته باشم از این به بعد با ساپورت و مانتو جلو باز و شال بیام بیرون. جلو فامیلا با ساپورت و تاپ بگردم. دیگه نمیخام حجاب داشته باشم. هر چی میگم ن نمیگه. میگه فقط تو ببخش هر کاری دوس داری بکن. بهش گفتم تا کارتو تلافی نکنم آروم نمیشم. وقتی اینو گفتم منتظر بودم بزنه تو گوشم. ولی هیچ جوابی نداد بی غیرت

شاید اون لحظه دلت خنک بشه ولی نمیتونی بری به شوهرت بگی خیانت کردم که میزنه میکشتت  پس اون نمیف ...

دقیقا اونا خیانت میکنن ایرادی ندارد کافیه فقط در حد یک اس ام اس از تو داشته باشن قضیه میشه جنایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها خیانت جواب خوبیه در ازای خیانت ؟؟؟آدم سبک میشه ؟؟؟😔

منم دوس دارم این کارو بکنم باهاش بهشم گفتم ميخام بفهمی چه دردی داره اما فک نکنم بتونم بخاطر بچم دلم نمیاد همچین مادری باشم 

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
منم دوس دارم این کارو بکنم باهاش بهشم گفتم ميخام بفهمی چه دردی داره اما فک نکنم بتونم بخاطر بچم دلم ...

دارم مثل سگ جون میدم می‌خوام بمیرم فقط حیف که جرئت خود کشی ندارم 

2728
نمیدونم. همین نقشه رو دارم. ولی فقط با فکر خیانت آروم میشم

اگه جرات داری جلو شوهرت با پسر داییت رابطه جنسی داشته باشی بکن . اگه نکنی اون نمیفهمه که اتیش بگیره تازه بفهمه هم میگه بهتر که جدا بشم زنم فاسد بود 

ولی اگه پاک باشی یه عمر میسوزه که زن پاکمو از دست دادم

بابا تو ایران زندگی میکنی اگه بفهمه میره شکایت میکنه همه حقم که با مرداست 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
منم دوس دارم این کارو بکنم باهاش بهشم گفتم ميخام بفهمی چه دردی داره اما فک نکنم بتونم بخاطر بچم دلم ...

منم دوس ندارم تنم بره زیر یه مرد نامحرم که شوهر دارم الان. ولی بهش گفتم تلافی میکنم تا آروم شم هیچی نگفت

آخه شوهر خاک بر سر من غیرت هم نداره. بهش گفتم منم میخام مثل زن داداشت حجاب داشته باشم از این به بعد ...

آره لال میشن بخدا که هرلحظه دلم ميخاد تو خواب خفش کنم یا با لگد بزنم تو گردنش که همون لحظه جلو چشمم بميره

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
دقیقا اونا خیانت میکنن ایرادی ندارد کافیه فقط در حد یک اس ام اس از تو داشته باشن قضیه میشه جنایی

ایران اینجوریه

بقیه کشورا اینجوری نیستن خیانتم ببینی میتونی طلاق بگیری 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738
دارم مثل سگ جون میدم می‌خوام بمیرم فقط حیف که جرئت خود کشی ندارم 

الهی بمیرم برا دلت من همش از خدا ميخام یا بکشه منو یا دلمو آروم کنه

به نظرتون بیای خونه خودت و ببینی شوهرت با زن داداشش رو تختت دارن س ک س میکنن رو میشه فراموش کرد؟&nbs ...

وای چکار کردی اون لحظه اونا چکارکردن

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت
2706