2733
2734
عنوان

صورتمو با ریکا شستم اینطوری شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گاهی با مایع میشورم چیزیش نمیشه

تو دیگه پوست کلفت شدی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2731
تو دیگه پوست کلفت شدی

بخدا انقد پوستم نازکه بند نمیندارم چون زخم میشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738

من دستکش نباشه ی قاشق با ریکا بشورم ۶ ماه درگیر دکتر پوستم،،،شما زدی به صورتت😐

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من دستکش نباشه ی قاشق با ریکا بشورم ۶ ماه درگیر دکتر پوستم،،،شما زدی به صورتت😐

سرکار بودم مجبور شدم، ناخونمم از ته شکست،ناخون گیر نبود، با چسب نواری چسبوندم برعکس نشه 🤕

گروه آبی ، قد=۱۵۷ ، وزن اولیه=۵۳ ، وزن هدف=۴۵ 
سرکار بودم مجبور شدم، ناخونمم از ته شکست،ناخون گیر نبود، با چسب نواری چسبوندم برعکس نشه 🤕

وای چه روز بدی بودههه...کاش با مایع دستشویی میشستی  حداقل

عشقم شما خانومی باید به خودت برسی حتما ی مسواک ناخن گیر،شوینده صورت حتما تو کیفت،،یا کمدت باشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
ویتامین سی برای بهبود بافت پوست و مرطوب کردن استفاده میشه...خشک نمیکنه

وای نه خیلی پوست خشک و حساس میکنه اصلا نباید به پوست حساس زد

دوست عزیزم

اصبا به صورت الکل،،ویتامین سی،،گوجه ،،چیزای اسیدی نزن که داغون میشی

نشاسته تو اب حل کن بزار رو پوستت، ،اصلا شیر و ماست به پوستت نزن

تا میتونی نشاسته استفاده کن ،،خشک که شد بشور دوباره بزار

روغن بزن به صورتت،،کرم ابرسان اگر داری بزن اگر نداری مرطوب کننده

2706