2733
2734
عنوان

فکر کنم قراراه بمیرم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 46 پست
خخخ انشالله که چیزی نیست من دیگه بهش فگر نمیکنم که جذب شه

انشالله 

مادرشوهرم تو خواب بهم گفت ۸ سال دیگه (یعنی سال ۱۴۰۳ )باردار میشی ولی الان باردارم خواب بر اساس فکر و خیاله 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا واسع چی بمیری اصن شهید ابراهیم هادی کیه؟  اخرین بار چ فیلمایی نگا کردی؟

فیلم نگاه نمیکنم یه شهیدیه خیییییلی حاجت میده

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
برا یکی فال بگیری قرار باشه بمیره مشخص میشه؟  فالت خ دقیقه  همه ش داره اتفاق میفته

اره زمان مرگو نشون میدهاما من کارتام پاسورع

بقیه موکل دارن ک میفهمن

ولی تو واسه چی 6ماه دیگه بمیری؟ مگه دیوونه ایی دختر

2728
اره زمان مرگو نشون میدهاما من کارتام پاسورع بقیه موکل دارن ک میفهمن ولی تو واسه چی 6ماه دیگه ...

خخخخ یسکاری فشار اورده😂😂😂😂😂😂😂😂 پس خداروشکر یکی ک موکل داشت تا ۱۰ سال اینده مم گفت😂😂

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
2738

دختر جان شیطون رو لعنت کن بیشتر خواب ها شیطانی هستن این شهید ابراهیمی رو هم نمیفهمم چرا انقدر بزرگ کردن صدقه بده صلوات بفرست والسلام 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
دو هفته دیگه*

نه بابا...زمان اونا با زمان ما فرق داره...شاید چن سال بعد شه....تجربه همچین خوابو دارم که میگم آ....چون خودم یبار مادربزگمو خواب دیدم..گفت ننه فردا غروب آماده باش میام میبرمت😐😐😐من حتی حمام رفتم غسلم کردم تا پاک باشم موقع مردن😉

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍

دخترجون دست بردار از خوابات خوابات هیچ تعبیری ندازن ولشون کن من حدود ۲۰سالم بود که خواب دیدم و تعبیرشم این بود طرف ۱ماه اینده میمیرم اتقدر حملات اضطراب و استرس کشید که کم کم دچار اختلال اصطراب بیماری شدم ، وسواس دارم که بیماری بد دارم برای منم جرقه اش خوابم بود که تعبیرش مرگ بود خوابا رو ول کن دنبال تعبیرشم نباش خوابا از ناخوداگاه سرچشمه میگیرن و تعبیر خاصیم ندارن و بیشتر گویای دنیای درون ما هستن همین برو زندگیتو کن شاد باش 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

هر خوابی دیدین بگین خیره

کارهایی که طول عمر رو زیاد میکنه انجام بدین مثل صله رحم

اگه به شما گفتن صد روز دیگه

من رو چی میگی که خبر ندارم کی می میرم شاید یک ساعت یا یک روز یا یک هفته...

2706