2733
2734
عنوان

مسافرت با خانواده شوهر

716 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها پارسال با خانواده شوهرم رفتیم مسافرت زهر مار شد همه حرفی زدن همه چی گفتن حالم خیلی بد بود خیلی چ کار کنم دوباره خواستن برن البته بلغ مال خودشون هست کرونا نمیگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو میخوام ازمایش کرونا بدم دوستم کرونا داشته

خودشون نمیبرنت👍😂😂😂

بگو نمیام کار دارم یا حالم خوب نیست

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
خب نمیگن بدت هست با ما بیای؟ 

مگه هر دفه باید برید ؟ 

انقدر سخت نگیر ... اگه هم ناراحت شدن ... مهم نیی

هیچ چیز در دنیا مهم تر از آرامش خودت نیس گلم

دنبال رضایت اونا نباش ... اونا هیچ وقت ازت راضی نمیشن

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

تو سفر اگه میخوای بهت خوش بگذره نباید از هرحرفی ناراحت شی...اتفاقا دست جمعی هم واسه خودش عالمی داره و بعدها خاطره میشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

برو کارهایی که اونا حساسند نکنید 

شما هم بهشون فرصت بدین شاید کارهایی که اونا کردن و شما حساس بودین روش رو دوباره تکرار نکنند... 

به اندازه تحویل بگیرشون و نه بی محلی کن و نه محل زیاد بده...هوای شوهرتو جلو چشمشون داشته باش... به اونا هم چیزی خوردین تعارف کن... سوغاتی و... نخر جلوشون... سیاست داشته باش و اینکه دیگه دو تا قل هو الله بخون و برو خوش بگذرون... یه گوش در و یه گوش دروازه و بیخیال باش عزیزم

2706