2733
2734
عنوان

چه شامپویی استفاده میکنین موهاتون بعدش مثه ابریشم میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 29 پست
منم 😭😖 انقدم مراقبم ک نگو ب خاطر استرسمه وکم خونیم  وگرنه اونقدی ک من مراقبت میکنم کسی نمیک ...

من هورمونیه تنبلی تخمدان دارم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها  ای بابا برو درمان کن واس تنبلی ی قرص میدن سبز رنگ من ی دوره استفاده کردم

خوب شدی؟؟

الان که باردارم نمیتونم قرص استفاده کنم

چی بود اسم قرصت؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
چی هست؟

چنتا از روغنتی خوب مثل ارگان و بادام یا هرچیزی ک بهت میخوره ن هر روغنی رو مخلوط میکنی ۱ ساعت قبل حمام میریزی کف دستت اینقد بهم میکشی تا داغ شه بعد از بالا ب پایین اروم ب موهات میزنی ب ریشه هم نباید زد ترجیحا موهاتو میبافی و حمام میکنی 

خدا بزرگه㋛✿
2738
خوب شدی؟؟ الان که باردارم نمیتونم قرص استفاده کنم چی بود اسم قرصت؟

اره خوب شدم فقد ی دوره ی ورق داد البتی مال من کم بود 

اسمشو یادم نیس سرچ کن گوگل میگه 

بارداری برو ب دکتر بگو حتمن  تجویز کنه ی چیزی برات 

چنتا از روغنتی خوب مثل ارگان و بادام یا هرچیزی ک بهت میخوره ن هر روغنی رو مخلوط میکنی ۱ ساعت قبل حما ...

موهای دخترم فر هست قبل حمام براش روغن زیتون میزنیم و شانه می کشم اگه ببافم و ببرمش حمام سرش تمیز شسته میشه؟ 

موهای دخترم فر هست قبل حمام براش روغن زیتون میزنیم و شانه می کشم اگه ببافم و ببرمش حمام سرش تمیز شست ...

عزیرم منظورم اینه ببافی بزاری ۱ ساعت بگذذه بعدش بافتپ باز میکنی و میبری حمام 

خدا بزرگه㋛✿
2706