2737
2734

میخوام ببینم حکمتش چیه

نمیگم خدا یارم نیست چرا هست خیلیم هست حضور خدا رو به شدت هم حس میکنم تو زندگیم. 

ولی جای سواله چرا یه سری ادما خیلی زود به هر چی میخوان میرسن. از شغل مناسب شوهر خوب بچه خونه خلاصه همه چیزی که میخوان سریع به دست میارن. 

یکی هم مثل من درسته شوهرم خوبه ولی بعد کلی مکافات ازدواج کردم یا بچگی خیلی سخت به خاطر اتفاقات توی زندگی. بعدشم حتی الان سر بچه دار شدن هم باید عذاب بکشم تو انتظار برم. حکمتش چیه خب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم  برام  سواله    از وقتی  بچه اولم  بدنیا اومد  چندتا مشکل داشت    همش میگم   من دارم  تاوان  کدوم  کارو میدم   عقلم  قد نمیده     الانم  باردارم   شوهرم  کارش بحاطر کرونا  کنسله  یه وضع  بدیه    ولی بازم  شکر  

2731
2738

شانس

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔

مثل منی...من همش میگم هیچکس از درون زندگی کسی خبرنداره...خیلیارو که تو فکرمیکنی خوشبختن به عمق زندگیشون بری میگی اگه من مشکل اینو داشتم نمیتونستم تحمل کنم..خدا به هرکس به اندازه توانش غموغصه میده...بعضیا اولشون خوشه بعضیا آخرشون..تو نمیدونی جزء کدوم دسته ای

من از تو بدترم چند روزه با خدا قهرم ،میگم یه چی نشونم بده ببینم هستی ،یکار رو درست کن همش زخم رو زخن دق م،گ شذم ،مرگ از عسل برام شیرینتره

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706