2733
2734

من یک مورد از دوستان مادرم همسرشون فوت شده بودن و یک دختر و پسر دوقلو داشتن

در سن سی ووهشت سالگی و وقتی بچه هاشون یازده ساله بودن با یک پسری که قبل از اون مجرد بود و ده سال کوچک تر بود ازدواج کردن

و واقعا هم مشکل خاصی ندارن چون بهم علاقه مند هستن

بهتر نیست شما که خواهرزاده اش هستی و میدونم نگرانشی، به جای توهین و بی احترامی، بهشون پیشنهاد بدی که حتما هم خودشون و فرزندان اون خانم یک سر پیش مشاور برن تا اگه مناسب هم بودن، بتونن این موضوع رو راحت بپذیرن

لا اقة لنا.
با دو تا نره خر ؟

چقد لحن کلامتون زشته 😐

دایی تون وضعیت خانم رو دیده ... 

اگه داییت دوتا پسر داشت و میخواس با ی زن 40 ساله ازدواج کنه ... 

بازم اینجوری میگفتین ؟ 

ب بچه هاش میگفتین نره خر؟

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی شما خیلی بد حرف میزنید

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728

اولا ادب داشته باش داییت ازت بزرگتره 

دوم ادب داشته باش اون بچه هاش قربانی ننه باباشن

سوم ب هیچ بنی بشری ازدواج و علاقه ی دیگران ربطی نداره 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738

از لحاظ ظاهری چطوره؟ مالی؟

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...

این کع مطلقس عیب نیست حتمااخلاقاشونم بهم میخوره اما کناراومدن با بچه هاش سخته 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
خدا به فریاد دایت برسه...نه بخاطر ازدواج با ی زن مطلقه که ازشم بزرگتره بخاطر اون پسرها که دهنش رو صا ...

با این حرفت یاد رحمت و بهتاش و بهروز افتادم 😂😂😂

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
مطلقه هم از صيغه طلاق هست ديگه به معناي جدايي اصلن كلمه بدي نيس يعني كسي كه طلاق گرفته  ...

مطلقه یعنی طلاق داده شده. یکم حس ابژه بودن داره. انگار زن یه عروسکه که کنار گذاشته شده نه یه انسان بالغ که تصمیم به جدایی گرفته

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
با دو تا نره خر ؟

اول اینکه خیلی بی ادبی با این الفاظی که به کار میبری

دوم اینکه دایی شما سنی ازش گذشته و خوب و بد خودشو تشخیص میده شما تو زندگیش دخالت نکن ، قطعا این خانوم اینقدر خوب هست که دایی شما با این شرایط دلشو باخته 

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
2706