2737
2734
عنوان

بیاید شاهکارمو ببینید😐عکس پ اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2095 بازدید | 145 پست

چرا ریختین سر بیچاره استارتر 

عزیزم وقتی لوبیا دوس نداری قرمه نپز برا مهمون 

یه غذای دیگه درست کن 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم رب میزنم به قرمه  اما اخراش  پیاز و گوشت و سبزی تفت میشه بعد اب بعدم لوبیای خیس ...

ارهههه منم اینجوری ولی نمیدونم چرا مال اسی شده آش

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
2731
وای راس میگین؟؟من تاحالا نه دیدم نه خوردم چقددد عجیب!!!!! خوشمزس‌؟

ن من دوس ندارم اصلا قشنگی و خوشمزگی قورمه سبزی به سبز بودنشه😋😋 تو همچی رب نمیشه که

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

عشقم از این ب بعد سوالی داشتی راجب غذا بپرس هم بیشتر بدونی هم استرس نگیری 

قرمه سبزی بعضیا نصف قاشق رب میزنن برای طعمش ک من اصلا نمیزنم چون لزومی نداره 

قرمه سبزی لوبیا نداشته باشه اصن قرمه نیس ک من دوسندارم ولی میریزم چون اصلش همینه حالا بعضیا لوبیا قرمز میریزن بعضیا چینی

سبزی هم باید کامل سرخ میکردی 

قرمه سبزی یا باید خیلی سبز تیره باشه یا سیاه ک بیشتریا سیاه پسندن 

منم تازه عروسم ولی انقدر علاقه دارم ب اشپزی و حرفه ایم ک بعضی چیزارو مادرشوهرم ازم سوال میکنه 

اگ خواستی درخواست دوستیمو قبول کن یا تو واتساپ پیام بده هر نوع غذایی خواستی درست کنی بلد نبودی با ترفنداش بهت بگم❤

من رب میزنم پس شما چی میزنید رنگ و لعاب باید داشته باشه  

سبزیش خوب سرخ بشه رنگ و لعابش خوب میشه من خودم گاهی اخرش رب انار یه قاشق میزنم ولی رب گوجه نداره قرمه سبزی اصلا 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2738

عزیزم غذاتو برا امروز عوض کن یخ خورش مرغ بپز مجلسی بعدم تمرین کن روزای دیگ کخ خودتون دوتایین مهمون ندارین تا یاد بگیری من 20 سالمه 6 ساله ازدواج کردم از همون روز اولم خودم همه چی میپختم اگه باعشق بری تو اشبزخونه سر حال شاد غذا خودش خوشمزه میشه با یکمی دقت بعدم عزیرم تازه عروسی لدت ببر من الان هنو بعد 6 سال زندگیم برق میزنه 

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
نه عزیزم منم قابلمه روحی دارم گاهی تو اونم درست میکنم اما هیچوقت اینجوری نمیشه ..بخاطر خودش میگم&nbs ...

پس چرا برا منم همین میشه وقتی درب قابلمه رو بزاری بخارش زرچوبه رو میاره بالا دیگه 

شما چه جوری غذا بار میزارید مگه ؟ روشی دارید بگید واقعا منم خسته شدم از زردجوبه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
سبزیش خوب سرخ بشه رنگ و لعابش خوب میشه من خودم گاهی اخرشرب انار یه قاشق میزنم ولی رب گوجه نداره قرمه ...

آفرین دقیقا

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
عشقم از این ب بعد سوالی داشتی راجب غذا بپرس هم بیشتر بدونی هم استرس نگیری  قرمه سبزی بعضیا نصف ...

عزیزم درخواستمو قبول میکنی ؟ 

منم اشپزیم خوبه  همه تعریف میکنن ولی  دوس دارم غذاهای بیشتری یاد بگیرم 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
عشقم از این ب بعد سوالی داشتی راجب غذا بپرس هم بیشتر بدونی هم استرس نگیری  قرمه سبزی بعضیا نصف ...

به منم میگی؟

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
خب رب گوجه هم میریزن ندیدی قرمه سبزی بعضیا یکم ب قرمزی میزنه؟

اره ماهم رب گوجه میریزیم خیلی هم خوشمزه میشه نمیدونم شایدمایه عمردراشتباه بودیم ولی ازاولش نمیریزیم یه ساعت اخرش رب میزنیم

2706